Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile Erken Erişime Açıldı

Apex Legends, şu anda PC’ler ve konsollar için mevcut olan en popüler battle royale oyunlarından biridir. Şimdi, Respawn Entertainment and Electronic Arts’ın (EA) cep telefonlarını fethediyor. Oyun kısa süre önce dünya çapında ön kayıt için kullanıma sunuldu ve şimdi onu alan oyun için önceden kayıt yaptırmış kişilerle erken erişim aşamasında görünüyor. 

Oyun şu anda tüm Android kullanıcıları için mevcut değildir ve şu an itibariyle yalnızca geçen hafta ön kayıt yaptıran kullanıcılar tarafından kullanılabilir. 

Oyun 1.34GB dosya boyutuyla geliyor. Kullanıcılar, oyunla ilgili ilk izlenimlerini paylaşmak ve oyunun ekran görüntülerini yayınlamak için Twitter’ı ziyaret ettiler. Oyuna erken erişim şu anda yalnızca Google Play Store’da yayında, oysa Apple kullanıcılarının oyunu oynamak için biraz daha beklemesi gerekecek. 

Çevrimiçi olarak yayınlanan görsellerden, yaklaşan mobil oyunun ekran kontrollerinin PUBG Mobile, Call of Duty: Mobile ve daha fazlası gibi diğer battle royale oyunlarına oldukça benzediğini görebiliyoruz. Bununla birlikte, oyuncuların işlevsel düğmeleri özelleştirebileceği ve karıştırabileceği gibi ek özelliklere sahiptir.

Oyun lobisi çok fazla dağınıklık içermeyen oldukça yalındır ve tüm yeni oyuncular jeton, silah ve yeni karakterler gibi oturum açma ödülleri alacak.

EA Games, oyunun ne zaman herkesin kullanımına sunulacağını açıklamadı ve bir sonraki erken erişim grubunun ne zaman çıkacağını da açıklamadı. Oyun, Crash Bandicoot gibi kısa bir süre içinde kullanıma sunulabilir veya Call of Duty: Mobile gibi kullanıma sunulmadan önce aylar bekleyebilirsiniz.

Ön kayıt nasıl yapılır?

Oyuna erişim için kendinizi önceden kaydettirmek için , Google Play Store’da Apex Legends Mobile’da arama yapmanız gerekir. Oyun arama sonuçlarında göründükten sonra, oyunun sayfasını açmak için önizleme kutucuğuna dokunmanız ve ardından ön kayıt’a dokunmanız gerekir. Bundan sonra beklemelisin. Şirket bir sonraki beta partisini içeri almaya karar verdiğinde, bununla ilgili bir bildirim alacak ve oyunu indirebileceksiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %