Kullanım Koşulları

Cepofisi.com; bilgisayarlar, akıllı telefonlar, uygulamalar, mobil oyunlar ve yazılımlar, internet kullanımı, web tarayıcıları, akış hizmetleri, teknoloji yaşam tarzları, kripto haberleri ve tüketici teknolojisi trendleri ile ilgili ipuçları, püf noktaları, kılavuzlar, haberler, yorumlar ve genel bilgiler sağlayan bir teknoloji web sitesidir.

Cepofisi.com tarafından sağlanan içerik “olduğu gibi” esasına dayanır ve Cepofisi.com, bilgileri, içeriği, beslemeleri vb. Kullanmanızdan sorumlu tutulamaz. Sitenin kullanımı kendi takdirinize bağlıdır. Cepofisi.com, sitenizde veya basılı olarak göstermeyi seçtiğiniz içerik veya görsellerle ilgili herhangi bir şikayetten sorumlu olmayacaktır.

Cepofisi.com, bu Web Sitesinde bahsedilen ünlüler, markalar veya diğer öğelerle hiçbir şekilde bağlantılı değildir. Net değer, ürün değeri vb. Hakkındaki bilgiler yaklaşıktır ve doğru ve / veya gerçek olmayabilir. Diğer makaleler ve içerikler fikir temellidir (veya yorum) ve gerçeklere dayalı olarak değerlendirilmemelidir. Cepofisi.com’un bu tür yanlış bilgilerden veya yanlışlıklardan sorumlu tutulmayacağını kabul edersiniz.

Cepofisi.com’daki tüm makaleler, konular, içerilik, fotoğraflar, zil sesleri ve resimler bizim mülkiyetimiz veya Telif Haklarımız kapsamında değildir ve/veya olmaya bilir. Herhangi bir makaleden, konulardan, içerilikten, fotoğraflardan, zilseslerinden ve resimlerden rahatsız iseniz veya Telif Hakkınız altındaysa, Lütfen Bizimle iletişime geçiniz. Bizlere Buradan Ulaşabilirsiniz.

Web’deki teknolojiyle ilgili içeriğin en güvenilir kaynaklarından biri olmayı hedefleyerek, yazdığımız her şeyde en üst düzeyde sadakat için çabalıyoruz; ancak, bu sitedeki bilgiler hatalar veya yanlışlıklar içerebilir ve bilgilerin doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermemekteyiz. Bu tür bilgi ve materyallerin yanlışlıklar ve hatalar içerebileceğini kabul ediyorsunuz ve bu tür yanlışlıklar veya hatalar için açıkça sorumluluk kabul etmiyoruz.

Reklamın kaldırılması veya değiştirilmesi de dahil olmak üzere, bu tür konulardan veya Web Sitesinin herhangi bir kısmından herhangi bir ortamda doğrudan veya dolaylı olarak sizin tarafınızdan herhangi bir ortamda kopyalanması, yeniden düzenlenmesi, yayınlanması, yayın veya yayın için yeniden yazılması, yeniden dağıtılması, değiştirilmesi, kullanılması veya yayınlanması, burada verilen sınırlı kullanım hakları haricinde, kesinlikle yasaktır.

Hiçbir durumda içerik, yetişkinlere yönelik içeriği (pornografi), nefreti, ırkçılığı veya herhangi bir yasadışı içeriği teşvik eden herhangi bir sitede kullanılamaz.

Yorumlar

Web sitesi, kullanıcıların Web Sitesindeki içeriği yorumlamasına ve / veya tartışmasına izin verir. Yorum gönderirken aşağıdaki kurallara uymayı kabul edersiniz:

Kullanıcılar / ziyaretçiler, bu tür yorumların içeriği yasa dışı, müstehcen, tehdit edici, karalayıcı veya ırkçı olmadığı ve buradaki Kullanım Koşullarına uygun olduğu sürece yorum gönderebilirler. Bu tür bir beyanın içeriği, birinin mahremiyetini ihlal etmeyecek veya herhangi birinin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmeyecek veya kınanmayacaktır.

Kullanıcı / ziyaretçi beyanlarının içeriğinden sorumlu olmaya devam edecektir. Bu nedenle, Web Sitesi yayınlanan beyanların içeriğini kontrol etmez ve bu Web Sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğunu, güvenilirliğini veya doğruluğunu garanti edemez. Web Sitesi, bu Web Sitesinde yayınlanan herhangi bir yorumun içeriği, varlığı, doğası, kalitesi, yasallığı, güvenliği ve uygunluğundan sorumlu tutulamaz.

Doğru ve gerçek olan ve yürürlükteki herhangi bir yasayı veya yönetmeliği ihlal etmeyen bilgileri iletmeyi kabul edersiniz.

Asılsız veya iftira niteliğinde iddialar yasaktır. İfadenizin mümkün olduğunca açık ve tartışmacı olmasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır.

Bir bireyin veya bir varlığın kimliğini gasp etmek yasaktır. Bir yorum veya ifadenin kaynağıyla ilgili olarak birini yanıltmak da yasaktır.

Lütfen katkılarınızın alakalı ve uygun olduğundan emin olun.

Yayınlanan yorum veya inceleme, söz konusu kişi veya yer veya şirket için Web Sitesinde kullanım içindir ve Web Sitesi söz konusu kişi veya şirket ile herhangi bir şekilde bağlantılı değildir. Kişisel bilgilerinizi gönderme kararınızdan Web Sitesi sorumlu değildir.

Lütfen yardımcı ve nazik yorumlarla katkıda bulunun. Kişisel olarak kimseye saldırmayın veya sizi olası yasal işlemlere maruz bırakacak şekilde aşağılayıcı, karalayıcı veya ırkçı yorumlar göndermeyin. Web Sitesi, Web Sitesinin politikalarını ihlal eden yorumları değiştirme veya silme hakkını saklı tutar.

Tüm yorumlar Web sitesinin mülkiyeti olarak kabul edilir ve tüm yazışmalar yayına açık kabul edilir. Bir yorum, gönderi veya makale göndererek, yorumlarınızın hataları düzeltmek, küfür veya nefret söylemini kaldırmak veya size bildirimde bulunmaksızın bu web günlüğündeki yorumunuzu, postanızı veya makalenizi başka şekilde değiştirmek veya kaldırmak için düzenlenebileceğini kabul edersiniz. Yorumlarla birlikte gönderilen e-posta adresleri satılmayacak veya spam gönderilmeyecektir.

Değişiklikler

Web sitesi, bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme özel hakkını saklı tutar. Önemli olmayan değişiklikler ve açıklamalar hemen yürürlüğe girecektir. Maddi değişiklikler, yayınlandıktan 30 gün sonra geçerli olacaktır. Her belgenin kayıt tarihi belgenin sonunda belirtilecektir. Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Kullanım Koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Gizlilik

Web Sitesi, kullanıcıları tarafından sağlanan bilgileri hizmet sağlamak dışında herhangi bir amaçla kullanmamayı veya ifşa etmemeyi taahhüt eder. Ancak Cepofisi.com, İnternet üzerinden gönderilen bilgilerin gizliliğini garanti edemez. Bu nedenle kullanıcılar, gizli bilgilerin ifşa edilmesi durumunda tüm sorumluluğu kabul etmelidir. Ayrıca Cepofisi.com, herhangi bir soruşturma veya suçla ilgili bilgi sağlamak için kolluk kuvvetleriyle birlikte çalışacaktır.

Gizlilik Metni İçin Burayı Tıklayınız.