Sorumluluk Reddi

Bu web sitesindeki tüm bilgiler “www.cepofisi.com” iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Cepofisi.com, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (Cepofisi.com) bulduğunuz bilgilerle ilgili yapacağınız herhangi bir eylemin riski kesinlikle size aittir. Cepofisi.com, web sitemizin kullanımıyla bağlantılı herhangi bir kayıp ve/veya hasardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere verilen Bağlantıları tıklayarak ve/VEYA takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Cepofisi.com olarak Bu ve benzeri Bağlantıların sorumluluğu bağlı bulundukları adrese ait olup hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmemektedir. Bağlantıların, linklerin, web adreslerin tıklanması girilmesi yada ziyaret edilmesi kendi taktirinize bağlıdır. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ‘Zararlı’ içeriliğe yönlendirmiş olabilir. Buna bağlı, Herhangi bir zarardan cepofisi.com Sorumlu Tutulamaz. Diğer sitelerin, bağlantıların, linklerin takibi ve ziyareti kendi sorumluluğunuz altındadır.

Lütfen web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikaları ve şartları olabileceğini unutmayın. Herhangi bir bağlantıyı ziyaret etmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin “Gizlilik Politikalarını” ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

İçeriği İndirme

Cepofisi.com’un paylaştığı indirilen tüm dosyaların kullanımı ücretsiz. Sitemizden indirilen Mobil Cihaz Uygulamaları, Bilgisayar Programları olduğu gibi yayınlanmakta ve uygulama sahiplerinin Ücretsiz kullanma ve/VEYA Fiyatlandırması ile karşılaşabilirsiniz. İndirdiğiniz Mobil Uygulamaların, Bilgisayar Programların kontrolü denetlemesi, gözden geçirilmesi, güncellemesi bizim sorumluluğumuz altında değildir. Uygulama sahipleri uygulama içeriliğini Ücretsiz durumunu ve/VEYA Fiyatını haber verilmeksizin değiştirilebilir, ve/VEYA ‘Zararlı’ içeriliğe yönlendirmiş olabilir. Buna bağlı, İndirdiğiniz Uygulama ve dosyalardan Herhangi bir zarardan cepofisi.com Sorumlu Tutulamaz. Telif hakkıyla ile korunan, içerilikleri lütfen bizimle iletişime geçerek bilgilendiriniz. Bizimle iletişime geçmek için BURAYI Tıklayınız. Değerleriniz bizim için Değerlidir.

Zil Sesleri

Zil Sesleri tanıtım albümünden ve Tanıtım amaçlı yayınlanan Sitelerden alınmış olup Tanıtım amaçlı Zil Sesi olarak yayınlanmaktadır. Zil Sesleri 20 Saniyeyi Geçmeyecek şekilde ve Resmi Satın alma yada Resmi Dinleme adresine yönlendirecek şekilde paylaşılmaktadır. Eserin hiç bir şekilde tamamını paylaşılmamaktadır. Paylaşımlardan rahatsız olduysanız ve eser sahibi iseniz Bizimle İletişime geçtiğiniz taktirde 3 Gün içerisinde Zil Sesi yayından kaldıracaktır. Bizimle iletişime geçmek için BURAYI Tıklayınız. Emeğiniz emeğimizdir.

Kullanım Rızası

Web sitemizi kullanarak, tüm gizlilik, Kullanım koşullarını ve tüm yasal prosedürleri kabul etmiş ve/veya onaylamış kabul etmiş olursunuz. Sitemizi kullanmadan önce Gizlilik, Kullanım Kuşullarımızı Gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Olası Zararlardan dolayı web sitemiz(cepofisi.com) Sorumlu tutulamaz.

Güncelleme

Bu bilgi ve belgeleri güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır. Güncelleme başlığı altında Güncelleme Saat, Tarih belirtilecektir.

Bizimle iletişime geçin

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle İletişime geçmenizi öneririz. Bizlerle iletişime geçmek için BURAYI Tıklayınız.

Sorumluluk Reddi madde güncellemesi ; 02.02.2024 Saat 06:10