Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile Beta İndir

İlk Apex Legends Mobile beta programı, bugünden itibaren belirli bölgelerde yayında. Bundan önce, oyun yalnızca Google Play Store’da ön kayıt için mevcuttu. Bugün, Hindistan’da önceden kayıt yaptırmış kullanıcılar artık ilk erken erişim betasını indirebilirler. Bu yüzden Apex Legends Mobile ve OBB dosyalarını indirin ve yükleyin.

Apex Legends’ın PC muadili ve rakibi PUBG Mobile’ın popülaritesine dikkat çeken geliştirici ELECTRONIC ARTS (EA), kısa süre sonra oyunun mobil versiyonunu geçen yılın başlarında duyurdu. Uzun bir bekleyişin ardından, ilk beta programı bugün mobil sürüm için başlıyor ve artık Play Store üzerinden erken erişim olarak indirilebiliyor.

Resmi raporlara göre, Apex Legends Mobile’ın ilk beta programı yalnızca 27 Nisan 2021’den itibaren Hindistan ile sınırlı. Beta programı yakında Mayıs 2021’de Filipinler gibi daha fazla bölgeye genişletilecek.

Apex Legends Mobile APK ve OBB dosyalarını listeledik. Oyunu Play Store üzerinden resmi olarak yükleyebilirsiniz, ancak tüm telefonlar desteklenmemektedir. Bu grafik yoğun bir oyun olduğu için Snapdragon 865 ve üstünü gerektirir. Snapdragon 855 bile, Cihazınız bu sürümle uyumlu değil gibi bir hata verecektir. Alternatif olarak, Apex Legends Mobil APK’yi aşağıdan kolayca yükleyebilirsiniz.

Apex Legends Mobil APK ve OBB Dosyalarını İndirin

Apex Legends Mobile APK indirmesi aşağıda listelenmiştir. Basitçe Apex Legends Mobile APK’sini aşağıdan yükleyin. Android> OBB> com.ea.gp.apexlegendsmobilefps veya apex legends mobile altında bir klasör oluşturacaktır. Dosyaları OBB’den bu klasöre çıkarmanız yeterlidir.

Alternatif olarak, ileri teknoloji bir Android akıllı telefonunuz varsa, aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek Play Store’dan resmi olarak indirin.

[appbox googleplay com.ea.gp.apexlegendsmobilefps]

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %