Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobil Beta 3 APK İndir

Apex Legends Mobile şu anda her güncellemeyle gelen yeni içerik ve hata düzeltmeleri ile aktif bir beta programından geçiyor. Bugün, geliştiriciler Electronics Arts (EA), Apex’in mobil versiyonu için üçüncü betayı yayınladı! O halde Apex Legends Mobile Beta 3 APK ve OBB dosyalarını aşağıdan indirip kurun.

Kaynaklara göre Apex Legends beta 3, Malezya, Filipinler, Hindistan ve Hong Kong dahil olmak üzere belirli ülkelerde hala kapalı bir beta. Beta 3 şu anda Hong Kong’da yayında ve bugün daha fazla ülke için bir genişleme geliyor.

Ayrıca, en son Apex beta 3, oyunun oynanışı ve çalışma mekaniği boyunca size rehberlik edecek yeni bir öğretici içerir. Ayrıca yükseltilmiş haritalar, teçhizat, kıyafetler, karakterler ve tonlarca hata düzeltmesi gibi yeni içeriklerle birlikte gelir.

İndirme bölümünde Hong Kong bölgesinden Apex Legends Beta 3’ü listeledik. Yani oyunu oynamak için bir VPN’e ihtiyacınız olacak. Bazı kullanıcılar Filipinler bölgesinin bir Filipinler Google Hesabı ile çalıştığını bildirdi. Bu nedenle, oynamak için yeni bir bölgesel Google Hesabı oluşturmanız ve kaydetmeniz gerekebilir.

Resmi raporlara göre Apex Legends Mobile’ın beta 3’ü Ağustos 2021’de yakında daha fazla bölgeye genişletilecek. Bu yüzden bizi izlemeye devam edin! Bu arada APK indir Apex Legends Mobile.

Apex Legends Mobil APK ve OBB Dosyalarını İndirin

Burada indirilebilecek en son Apex Legends Mobile APK ve OBB dosyalarını listeledik. Oyunu Play Store üzerinden resmi olarak yüklemeye devam edebilirsiniz, ancak tüm telefonlar desteklenmez. Bu yoğun grafikli bir oyun olduğundan daha yeni bir Snapdragon 845 ve üstü gerektirir. Snapdragon 855 veya 865 önerilir. Alternatif olarak, Apex Legends Mobile APK’sini aşağıdan kolayca yükleyebilirsiniz.

En son Apex legends APK’sının 1,12 GB boyutunda büyük bir pakette geldiğini unutmayın. Bu tam APK’dır ve ayrıca kurulum sırasında OBB klasörü oluşturur. VPN’e bağlanın ve oynayın. APK kanala yükleniyor ve şu anda herhangi bir zamanda yayında olmalıdır.

Apex Legends Mobile Nasıl Kurulur?

  • En son Apex Legends Mobile APK’sini yukarıdan indirin ve yükleyin.
  • Bir VPN uygulaması yükleyin ve Filipinler veya Hong Kong bölgesine bağlanın.
  • Oyunu başlat.
  • Oyun, Android > OBB > com.ea.gp.apexlegendsmobilefps veya apex legends mobile altında bir klasör oluşturacaktır.
  • Bir Filipinler Google Hesabı kullanarak oturum açın.
  • Ayrıca dosyaları indirmeye ve OBB klasörüne çıkarmaya başlamalıdır.

Alternatif olarak, ileri teknoloji bir Android akıllı telefonunuz varsa ve beta programının mevcut olduğu bir bölgede yaşıyorsanız, resmi olarak Play Store listesinden veya TapTap uygulamasından indirin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %