Apex Legends MobileMobil Oyunlar

Apex Legends Mobile Yakında Geliyor

Mobil oyun sektörü iyice kızışıyor. PUBG: New State’in duyurusunun ardından 1 ay geçmeden Mobil sektördeki pastaya ortak olmak için yeni 2 oyun tanıtıldı. Bunlardan birincisi Battlefield Mobile, diğeri Apex Legends Mobile, Gelin bu yeni oyuna bir göz atalım.

Battlefield mobile’ın aksine, Apex Legends Mobile ilk genel beta testine hazır ve oyuncuların uygulamalarını davet ediyor. Oyun başlangıçta Android’de mevcut olacak ve sonunda iOS cihazlara doğru ilerleyecektir.

– Apex Legends Mobile, COD Mobile’a benzer ücretsiz oynanabilen bir oyun başlığı olacak. Ancak, oyuncuların deneyimi artırmak için kullanabilecekleri uygulama içi satın alımlar olacaktır. Stüdyo, bir oyuncuya diğerine göre avantaj sağlayabilecek hiçbir ücretli öğenin mevcut olmayacağını açıkladı.

– Apex Legends Mobile’ın PC ve konsollardan Apex Legends serisinin yeni bir sürümü olduğu söyleniyor. Franchise ile ilgili olacak, ancak mobil cihazlar için optimize edilmiş tamamen yeni bir sürüm olacak.

Apex Legends Mobil | Kaynak: EA

– Oyun hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs oyun modlarının yanı sıra çok oyunculu takımlara sahip olacak. PC sürümüne benzer şekilde, oyuncular maç sırasında Wraith, Bloodhound, Caustic, Gibraltar ve Lifeline karakterleri arasından seçim yapabilirler.

– Battle royale modu, 19 takımın diğer takımlara karşı kazanmasını içeren 60 oyunculu bir maça izin verecek. Her oyuncu iki oyuncuya daha katılabilir ve bir kadro oluşturabilir.

– Şimdiye kadar stüdyo tarafından yayınlanan ekran görüntüleri konsol kalitesinde grafikler ve dokular ortaya çıkardı.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %