Hakkında

Cepofisi.com | 02 Ocak 2004 tarihinden bu yana “Özgün ve güvenilir” Sloganı ile Yola çıkmış Mobil Haber, ve blog platformudur.

Sitemiz kar amacı gütmeden doğrudan kullanıcı odaklı ve kullanıcı çözümlü web site olup hiç bir kuruma ve/veya şirkete bağlı olmayıp doğrudan kendini güncel tutan siz kullanıcılara doğru haber ve doğru bilgileri paylaşmakta ilke edilmiş bir sitedir.

Amacımız sizi belirli marka ve firmaya yönlendirmek değil, aksine Cihaz veya marka Reklamı yapmadan eleştirmek, Siz kullanıcılara bilgiler paylaşarak istek ve arzularınıza göre hareket etmenizi sağlamaktır.

Çeşitli teknoloji sitelerinde Cihaz tanıtımı adı altında Reklam yaparak kullanıcıları belirli bir markaya yönlendirme çabasında olduklarını görmekteyiz. Cepofisi.com | Asıl amacı hiçbir kurum ve kuruluşun tesiri altında kalmadan Mobil ile ilgili konuların açık görüşle paylaşıldığı ve destek bulduğu platform olarak kalacak ve bu doğrultuda hiçbir şekilde hiçbir markanın Para karşılığı Reklamını yapmayacaktır. Siz kullanıcılara belirli bir firma ve markanın cihazına yönlendirmeye teşvik etmeyecektir.

Cepofisi.com™, Yıllık yaklaşık 6.000.000 Tekil kullanıcıya sahip (jetpack verilerine göre), 30‘e yakın kategori, 10.000’lerce haber konu içerikleriyle sizlere teknoloji ile ilgili her şeyi olduğu gibi sunmaktadır ve sunmaya devam edecektir.

Bloğumuz da başta Mobil cihazlar olmak üzere PC gibi teknoloji adına her şeyin bulabileceğiniz ve yardım, destek, ipuçları gibi konulara ücretsiz bir şekilde ulaşabilmenizi Kolaylaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz.. 

Güncellendi. 25.11.2023 09:27