Call Of Duty Mobile

Rambo, John MccLane Call Of Duty Mobile’a Geliyor

Hem 80’lerin popüler kültürünün hem de Call of Duty serisinin hayranıysanız, iyi haberlerimiz var. Publisher Activision, 1980’lerin aksiyon kahramanlarını kutlamak için özel bir etkinliğe ev sahipliği yaparak yarın bir güncelleme yayınlayacak. Etkinliğin adı “80’lerin Aksiyon Kahramanları” ve en popüler sinema kahramanlarından ikisi – Rambo ve John McClane (Die Hard filmlerinden).

Activision, sadık oyuncularını hem mobil hem de PC’de heyecan verici aksiyon dolu içerikle ödüllendirmek için dışarı çıkıyor. 80’lerin Aksiyon Kahramanları etkinliği Call of Duty Black Ops Cold War, Call of Duty Warzone ve Call of Duty Mobile’da yardımcı olacak. Call of Duty Mobile’da etkinlik 20 Mayıs’ta başlayacak ve 2 Haziran’a kadar devam edecek. 

Rambo, John McLane COD Mobile’a geliyor

“Sınırlı süreli Çok Oyunculu oyun moduna hazırlanın: Guns Blazing’de gitme zamanı; 20 Mayıs – 2 Haziran tarihleri ​​arasında iki haftalık bir etkinlikle Call of Duty: Mobile’da! Oyuncular, bu yeni Çok Oyunculu modda Rambo ve John McClane’e dönüşebilecek ve bu ikonik aksiyon kahramanları olmanın nasıl bir şey olduğunu görmelerini sağlayacak. Çift elli Ölüm Makineleri ve artırılmış sağlıkla Rambo veya McClane olmak için elemeleri toplayın, ”diyor blog. 

Bu nedenle, oyun içinde çok sayıda 80’lerin tarzı aksiyon arayanlar, yeni çok oyunculu oyun moduna geçebilirler. Activision, oyuncuların oyun içi mağazaya giderek daha sonra diğer Çok Oyunculu modlarda ve Battle Royale modunda kullanılabilen 80’lerin Actions Heroes paketini satın alabileceğini söylüyor.

Rambo Call of Duty: Mobile Bundle’da John Rambo bulunuyor ve oyun içi mağazada satışa sunulacak. Bu, Rambo’nun yanı sıra profiliniz için bir LMG, bir saldırı tüfeği ve bir Bıçak – Epik Paraşüt, Avatar, Arama Kartı, El Bombası, Tank ve Çerçeve olmak üzere üç taslağı içerecek.

John McClane ayrıca oyun içi mağazada Die Hard Call of Duty: Mobile Bundle’ın bir parçası olarak satışa sunulacak. Paket, “Epik Karakter, üç Epik Taslak – iki SMG ve bir tabanca – Epic Frag Bombası, Paraşüt, Kargo Kamyonu, Avatar, Arama Kartı ve profiliniz için bir Çerçeve” içeriyordu.

Rambo ve John McClane paketleri, oyun içi mağazada 18 Haziran’a kadar satın alınabilecek.

Silah Oyunu modunun tam olarak ne olduğu konusunda kafanız karıştıysa, işte özet. Yeni mod, oyuncuların maç sırasında 20 farklı silahla en az bir öldürmesini gerektirecek. Rambo karakterinin eklenmesi, aksiyonu canlı tutmak için Combat Bow, War Machine, RPG ve Death Machine silahlarını içerecek. Oyuncular ayrıca Stimshot ile donatılacak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %