Call Of Duty Mobile

COD Warzone Mobile: Oynanış ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

Call of Duty Mobile’ın muazzam başarısından sonra Activision tekrar işine döndü ve Warzone’un mobil bir versiyonunu yaratmayı planlıyor. Olası çıkış tarihlerinden sızıntılara kadar, Call of Duty Warzone Mobile hakkında bildiğimiz her şey burada.

2022, mobil oyunlar için büyük bir yıldı ve Apex Legends Mobile, Diablo ve daha fazlası gibi bazı büyük sürümler görüyor . Activision’ın mağazasında Call of Duty Warzone Mobile adlı başka bir mobil oyun daha olduğu için ivme yakında durmayacak gibi görünüyor.

Activision’a göre, Call of Duty Warzone Mobile yakında çıkacak yepyeni bir AAA oyunu ve şöyle olacak:  “Geniş ölçekli, battle royale deneyimi.” Şirket nihayet oyunun varlığını Mart 2022’de doğruladı.

Geliştiriciler ayrıca Warzone mobil oyunu ve kapalı alfası hakkında bazı heyecan verici yeni bilgiler paylaştı. Stüdyo büyük haberi  web sitesinde duyurdu ve bunun oyun geliştirilirken birçok periyodik güncellemeden ilki olacağını belirtti.

COD Warzone Mobile’ın çıkış tarihi, beta, ayrıntılar ve daha fazlası hakkında şu anda bildiğimiz her şey burada.

Güncelleme: 9 Eylül 2022: Call of Duty, Warzone Mobile’ı resmi olarak duyurdu ve bize gelecek olanlarla ilgili gizlice bakışlar ve önizlemeler sağlamak için sosyal medya hesapları oluşturdu!

Güncelleme: 8 Haziran 2022: Warzone Mobile oynanışı çevrimiçi olarak sızdırıldı ve oyuncuların Verdansk’a düştüğünü ve silahlı çatışmalara katıldığını gösteriyor.

Güncelleme: 9 Haziran 2022: Call of Duty Warzone 2’de, oyuncuların rakiplerine karşı haksız bir avantaj elde etmek için üçüncü taraf yazılımları kullanmasını önlemek için yepyeni bir hile önleme sistemi tanıtıldı.

Güncelleme: 10 Haziran 2022: Activision’a göre, Call of Duty: Warzone 2.0 bu yılın sonlarında PC ve konsollar için çapraz nesil bir başlık olarak piyasaya sürülecek.

Call of Duty Warzone Mobil Çıkış Tarihi

Yazılı olarak, Call of Duty Warzone Mobile’ın onaylanmış bir çıkış tarihi yok; Ancak  Activision 10 Mart’ta  oyunun şu anda geliştirilmekte olduğunu söyledi, yani önümüzdeki aylarda oyunun çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi bekleyebiliriz.

Tamamen spekülasyona dayanarak, Warzone Mobile’ın gelecek yıl piyasaya sürüleceğini görebiliriz. Stüdyo, Warzone Mobile olarak adlandırıldığı söylenen mobil Battle Royale oyununun resmi olarak Project Aurora olarak kodlandığını bile belirtti.

Oynanış

Warzone mobil için oyun nihayet burada! Oyun topluluğu, nasıl görüneceğine bir göz attı ve Call of Duty Mobile hayranları, hayranların favori Warzone haritası Verdansk’ın oyunda olacağını duymak için aydan fazla olacak.

IGN tarafından YouTube’da yayınlanan oyuna derinlemesine bir göz atın.

https://youtube.com/watch?v=KNJtEVYaL6Y%3Ffeature%3Doembed

Call of Duty Warzone Mobil Projesi Aurora Kapalı Alfa Detayları

Bir Call of Duty blog yazısı sonunda bize Warzone Mobile Project Aurora’nın resmi kod adını sundu. Gönderi ayrıca oyunun gelişiminin devam edeceğini ve yakında bir Kapalı Alfa döneminin başlayacağını ortaya koydu. Gönderiye göre:  “Oyun hala geliştirme aşamasında ve Project Aurora Closed Alpha’daki ilk oyun testimizin ortasındayız.”

Oyuncular şu anda Alpha’ya kaydolamazlar ve Warzone Mobile’ın yalnızca erken sürümüne özel davetler yoluyla erişebilecekler.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %