Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile 9. Sezon Çıkış Tarihi

CoD Mobile 9. Sezon: Zombies Geri Dönüyor ve burada çıkış tarihi, Klasik Zombilerin dönüşü , yeni Krig 6 silahı ve Battle Pass dahil olmak üzere güncelleme hakkında bildiğimiz her şey var .

8. Sezon: Train to Nowhere , Black Ops Cold War’dan ZRG 20mm gibi yepyeni silahlar ve yeni haritalar da dahil olmak üzere Call of Duty Mobile oyuncularının izlemesi için çok sayıda eğlenceli içerik getirdi.

Şimdi topluluk, geliştiricilerin bir sonraki mevsimsel güncellemeyi getirmeyi planladığı tüm yeni içeriği bekliyor.

CoD Mobile Sezon 9 çıkış tarihi

CoD Mobile Sezon 9,  12 Ekim Çarşamba günü saat 17:00 PT/08:00 ET’de ve 13 Ekim Perşembe günü saat 12:00 UTC’de gelecek . Güncelleme, Sezon 8 sona erdikten kısa bir süre sonra yayınlanacak.

Böylece, ‘Zombiler Geri Döndü’ başlıklı Sezon 9, Sezon 8’in gelmesinden tam beş hafta sonra aktif hale gelecek ve oyuncular güncellemede yer alan tüm yeni içeriğe erişebilecekler.

CoD-Mobile Sezon 9 çıkış tarihi

Sezon 8, ZRG 20mm’yi CoD Mobile’a getirdikten sonra, geliştiriciler oyuna başka bir Black Ops Soğuk Savaş silahı ekliyor. Başlangıçta CoD Mobile’ın Çin yapısında sızdırıldıktan sonra. Krig 6 Assault Rifle’ın 9. Sezonda olacağı artık doğrulandı  .

Ayrıca Krig 6 için ‘Ice Drake’ adlı Efsanevi bir görünüm elde edebilirsiniz ve bu Blueprint daha önce Warzone’un 2. Sezonunda ve Black Ops Cold War’da mevcuttu.

Klasik Zombiler, CoD Mobile Sezon 9’da geri dönüyor

18 Eylül’de Call of Duty Mobile YouTube hesabı, ölümsüzlerin saldırıya geçtiğini gösteren “Horde Incoming” başlıklı bir video yükledi. Açıklamada, “Zombies Classic, CoD Mobile’a geri dönüyor” duyurusunu yaptılar.

Bu mod, 2019’dan beri oyunda birçok kez ortaya çıktı ve şimdi oyuncuların Cadılar Bayramı ruhuna girmesine yardımcı olmak için Sezon 9’da geri geliyor. Shi No Numa haritasında Zombilere karşı karşıya geleceksiniz.

Sezon 9 ayrıca, Zombies’e katılmak için maçın başında bir oyuncunun seçileceği Undead modunun Süper Saldırısını da içeriyor. Hayatta kalanların geri kalanı, bu oyuncuyla birlikte AI düşmanlarıyla savaşmak zorunda kalacak.

CoD Mobile Sezon 9 Perili Hacienda haritası

CoD Mobile geliştiricileri, Zombileri geri getirmenin yanı sıra, Sezon 9 güncellemesinde Hacienda haritasına Cadılar Bayramı temalı bir görünüm kazandırarak oyuncuları şenlikli bir havaya sokuyor.

Haritayı keşfederken örümcek ağları, balkabağı kafaları ve göl kıyısında hayalet gibi bir gemi seti ile karşılaşacaksınız. Bu çok oyunculu harita, Sezon 9 boyunca dönüşümlü olacak.

CoD Mobil Sezon 9 Savaş Bileti

Yeni bir CoD Mobil Sezonunun gelmesi, oyuncuların ilerlemek için yepyeni bir Battle Pass’a sahip olacağı anlamına geliyor. Her zaman olduğu gibi, Sezon 9’da ücretsiz bir sürüm ve bir premium sürüm var.

Şimdiye kadar açıklanan ücretsiz ödüllerden bazıları şunlardır:

 • C4 patlayıcı (Kademe 14)
 • Krig-6 Taarruz Tüfeği (Kademe 21)
 • kamuflaj
 • Silah Planları
 • ‘Misty Seas’ Arama Kartı

Biraz fazladan harcamaya hazırsanız, premium Battle Pass’ı satın almayı seçebilirsiniz. Bu, yepyeni Operatör görünümleri de dahil olmak üzere çeşitli diğer eğlenceli ödüllere erişmenizi sağlayacaktır.

Premium Savaş Bileti ödülleri şunları içerir:

 • Kui Ji — Sapporo Gizli Operatör görünümü
 • Domino — Karbon Duman Operatörü görünümü
 • Zero — Dark Sails Operatörü görünümü
 • Merc 5 — Deniz Canavarı Operatörü görünümü.
 • ICR-1 Silah Planı
 • SKS Silah Planı
 • GKS Silah Planı
 • Chopper Silah Planı
 • Krig 6 Silah Planı

Savaş Bileti oyunda kullanıma sunulur sunulmaz sizi ödüllerin ve Aşamaların tam listesiyle güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Bu, CoD Mobile Sezon 9 hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsar.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %