Call Of Duty Mobile

COD Mobile Sezon 5 Gunzo Karakteri Geri Dönüyor

COD Mobile Season 5’in piyasaya sürülmesinden ve oyunda bir dizi yeni içerik yayınlamasından bu yana bir hafta olmadı. Sezon 5, oyunculara uğraşacak çok şey veren yeni Battle Pass ile heyecan verici bir başlangıç ​​yaptı. Oyuncuların şu anda yeniden doğma modlarında keyif aldıkları yeni bir Operatör Becerisi, K9 Unit ve yeni bir harita var: Suldal Harbor.

Klan Savaşları her zamanki gibi devam ediyor ve geçen hafta birkaç klanın Elit seviyesine ulaşmasıyla bu konuda işler biraz ciddileşti. Oyunu en zorlu şekilde ezme azmine sahip olan klan bir kazanan olacak ve Klan mağazasından özel kozmetikler satın almak için gereken Klan para birimini alacak.

Tüm eziyet festivali arasında, Sezon 5 veya daha sonra çıkan çeşitli sızıntılar var. Sızıntıların genellikle kendilerine bağlı bir çıkış tarihi yoktur, ancak COD Mobile sızıntıları genellikle çok verimlidir, bu da sızdırılan bu öğelerin er ya da geç oyunda olacağı anlamına gelir.

Palyaço Gunzo, COD Mobile’a geri döndü

COD Mobile’daki en eğlenceli ve korkunç karakterlerden biri şanslı bir çekilişle geri dönüyor. Gunzo’nun oyunda üç farklı kıyafeti var ama Call of Duty Advanced Warfare’in orijinal Exo Clown takımı Redux Lucky çekilişinde COD Mobile’a geri dönüyor.

Gunzo ilk olarak efsanevi RPD ile piyasaya sürüldü ve ne karakteri ne de silahı satın alma şansı olmayan oyuncular şanslarını bir kez daha deneyebilir. Oyuncular, efsanevi AMAX ve efsanevi Ghost arasında piyasaya sürülmesini bekleyebilirler.

FFP sürüşü yakında geliyor

COD Mobile Çince versiyonu, Battle Royale moduna FPP sürüş mekanizmasını ekledi ve oyuncular gelecekteki bir güncellemede global versiyona eklenmesini bekleyebilirler.

FFP sürüşü, POV karakterini doğrusal bir görünümde yakınlaştırır. Birçok oyuncu, FPP’de araç kullanmanın TPP’den daha kolay olduğunu düşünebilir. Oyuncular ayrıca, oyuna ilginç bir ek olan aracın iç tasarımlarından çok daha fazlasını görebilirler. Bu özelliğin bir sonraki büyük Battle Royale güncellemesine eklenmesi bekleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %