Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile Yeni sezonda yeni harita geliyor

Call of Duty: Mobile’ın yepyeni sezonu hemen köşede.

Yeni sezon COD Mobile için on dördüncü olmasına rağmen, Activision 2021 için sıfırdan başlamayı seçti ve Birinci Sezon’a geri döndü.

Her zaman olduğu gibi, yepyeni bir sezon, yeni silahlar, Operatör görünümleri, kozmetikler ve çok oyunculu haritalar dahil olmak üzere zengin içeriğin çıkışına işaret ediyor.

Harita havuzuna en son eklenen başka bir Call of Duty başlığından değil, Reclaim adlı yepyeni bir haritadan alınmıştır.

Terk edilmiş bir alışveriş merkezinde yer alan orta büyüklükteki harita, bol miktarda yüksek oktanlı aksiyona ev sahipliği yapma potansiyeline sahiptir.

Kontrol edilecek en iyi alanlar, kullanılacak en iyi silahlar ve daha fazlası dahil olmak üzere haritanın tam bir özetini bulun!

Reclaim Haritası

Hala Noel süsleri ile kaplı olan Reclaim, kapakla dolu geniş bir merkezi yürüyüş yoluna sahipken, orta yola bakan bir köprü, keskin nişancı tüfeğiyle bir rakibi öldürmek için ideal bir yerdir.

Haritanın üst katına erişmenin bir dizi yolu sayesinde, yükseklik avantajı için verilen savaşın, hızlı ateş eden SMG’ler ve güçlü av tüfeği sümüklü böceklerinden gelen çılgın silah sesleri ile dolması muhtemel.

Haritanın bir ucundaki Noel ağacı, üst kata çıkan patikalara erişmeye çalışırken mükemmel bir siper oluşturuyor, ancak çok fazla siper ile gözden uzak saklanan oyuncular tarafından pusuya düşürülmek çok kolay olabilir.

Köprü

Zemin katın net görüş alanlarına sahip köprü, haritanın kontrolünü güvence altına almak ve aşağıda siperden kaçıp kaçan herkese bir ateş dalgası salmak için mükemmel bir yerdir.

Keskin nişancı tüfeği ve av tüfeği kombinasyonu, köprüyü kilitlerken başarılı olabilir. Keskin nişancı, uzun mesafeli çatışmalar söz konusu olduğunda kendi ligine girerken, av tüfeği yakın mesafedeki herhangi bir düşmanla başa çıkmak için mükemmel bir araçtır.

Dükkanlar

Köprüdeki hareketin üstesinden gelemeyecek kadar ısınırsa, üst kattaki dükkanlar aksiyona geri dönmeden önce nefes almak için harika bir yer.

Pek çok oyuncunun sık sık bir mola vermeye çalıştığı durumlarda, oyuncuların kaçınmaya çalıştıkları eylem, bir rakiple karşılaşma olasılığının çok yüksek olduğu mağazalara kolayca geçebilir.

Kullanılacak En İyi Silahlar

Haritanın küçük olduğu düşünüldüğünde, hafif makineli tüfekler ve hareket hızını engelleyebilecek bazı saldırı tüfekleri söz konusu değil.

HBRa3, son derece çok yönlülüğü sayesinde tercih edilen sağlam bir silahtır ve size akla gelebilecek her senaryoda rakiplerinizi ortadan kaldırma yeteneği verir.

Cordite ayrıca Reclaim’de üstünlük sağlayacak başka bir silahtır. Oyunun tamamında kullanması en kolay silahlardan biri olarak, size kolaylıkla yüksek sayıda öldürme yapma yeteneği verir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %