Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile Yeni Bir BR Haritası Blitz

Activision, Call of Duty: Mobile’ın battle royale kısmına yeni bir ekleme yaptı ve sonuç olarak oyunda yeni bir BR modu göreceğiz.

COD Mobile’daki bu yeni mod ‘Blitz’ olarak adlandırıldı ve COD Warzone’un hızlı tempolu oyunundan ilham alıyor gibi görünüyor. Bu mod, mekanikte son derece hızlı olması dışında, önceden mevcut olanlara çok benzer.

COD Mobile genellikle her mevsimsel güncellemede bazı ilginç eklemeler alır. Küçük değişiklikler, silahlar ve yenilenmiş haritalar gibi şeyler beklenirken, battle royale moduna yeni bir ekleme yeni bir şeydi.

Activision’ın odak noktası büyük ölçüde bu başlığın çok oyunculu kısmındaydı ve bu nedenle, genellikle BR’nin ihmal edildiği hissine kapıldı, ancak son birkaç güncellemede bu eksiklik dolduruldu.

COD Mobile’daki Mutliplayer modu, hareket halindeyken otantik bir COD deneyimi sunuyor ve bu faktör, Call of Duty meraklıları taşınabilir sürümü hızla alıp boş zamanlarında oyunun tadını çıkardıklarından oyunun başarısına büyük ölçüde katkıda bulundu. Battle royale modu da oldukça ilginçti ancak çeşitlilikten yoksundu.

COD MOBİLE YENİ MOD ‘BLİTZ’ AYRINTILARI:

Daha önce, COD Mobile BR modunda Isolated adlı tek bir harita vardı. Daha sonra cephaneliğe Alcatraz adında yeni bir harita eklendi ve şimdi Blitz adında tamamen yeni bir mod geliyor. Bu modda, oyuncular olabildiğince agresif olmalı ve rakipleriyle savaşmak ve yol boyunca iyi ganimet toplamak için risk almalıdır.

Blitz oynamanın özü, her hareketinde cesur olmak ve saldırı fırsatı aramak için kapakların arkasına saklanmamaktır. Aktivite, sadece katliam ve katliam için adanmış bir mod yapma niyetindeydi ve bunun sonucunda Blitz çok küçük bir alanla ortaya çıktı.

Bu modda, toplam 40 oyuncu küçük bir yere bırakılabilecekleri bir lobiye girebilir. Bu yerlerdeki yağma potansiyeli çok yüksek olacak ve bu nedenle düştükten hemen sonra silahlar kolayca bulunabilir. Ayrıca, daha fazla ekipman toplarken düşmanlarla karşılaşmanız için büyük bir şans var, bu yüzden yağma yaparken araziye dikkat edin.

Bu yeni modun açıklaması çok umut verici geliyor ve bu nedenle geliştiricilerin kendi paylarına nasıl davrandıklarını görmek ilginç olacak.

COD Mobile, piyasaya sürüldüğünden beri her zaman üst düzey bir mobil oyun olmuştur ve bu nedenle, bundan daha yüksek beklentilere sahip olabilir. COD Mobile’ın yaklaşan sezonu yine resmi ‘Birinci Sezon’ olarak yeniden düzenlendi, böylece bu tür yeni eklemeler uzun süre oyunda kalabilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %