Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile Sezon 4 Apk İndir

Call of Duty: Mobile Season 4 resmi olarak duyuruldu ve ‘Asi ve Öfkeli ‘ olarak adlandırılacak. 3. Sezon Japon temalıyken, bu sezon Call of Duty’yi Vahşi Batı’ya getiriyor.

CoD Mobile geliştiricileri, 4. Sezon için resmi çıkış tarihini açıkladı: Spurned and Burned. 26 Mayıs’ta 17:00 PT / 20:00 ET / 03:00 BST’de (27 Mayıs) başlayacak. Türkiye Saatine göre 27 Mayıs Gece 03:00’da Başlayacak.

CoD: Mobile 4. Sezon içeriği

4. Sezon öncesinde, CoD Mobile geliştiricileri, hayranların bir sonraki büyük güncellemeden sonra bekleyebilecekleri içeriğin bir kısmını yayınlıyor.

Yeni CoD Mobile silahları ve ekipmanları

CoD Mobile, Sezon 1’e yeniden başlatılmasından bu yana, 2019’un Modern Warfare’ından sürekli içerik ekliyor. MW ve Warzone’dan birkaç harita, Operatör ve silah geldiğini gördük ve 4. Sezon, cephaneliği daha da genişletecek.

CoD Mobile, iki Modern Warfare silahının , MK2 Carbine ve Holger 26’nın yanı sıra Heartbeat Sensor ve Orak yakın dövüş silahının gelişini doğruladı.

Carbine’ın gelişi artık resmi olarak onaylandı ve 4.Sezon Savaş Bileti ile satışa sunulacak. Holger ve Sickle, sezonun ilerleyen saatlerinde bir meydan okumayla gelecek.

Pek çok oyuncu, Kalp Atışı Sensörünün gelişini bekliyordu ve sonunda Sezon 4’te geliyor. Bu Taktik El Bombası, yakındaki düşmanların konumunu geçici olarak ortaya çıkaracak ve Sezon 4’ün başında bir Mevsimsel Mücadele ile kullanıma sunulacak.

Call Of Duty 4. Sezon APK İndir.

Orijinal Call of duty mobile APK ve + OBB dosyasıdır. Kurulum için ilk olarak APK dosyasını kurunuz. APK Dosyasını kurduktan sonra oyunu açmadan içindeki Android+OBB com.activision.callofduty.shooter dosyası bulacaksınız. com.activision.callofduty.shooter dosyasını cihazınızın \Android\obb klasörüne taşıyınız ve oyunu çalıştırınız.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
1
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
1

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %