Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile Sezon 3 Ne Zaman

Call of Duty Mobile Sezon 2’ye daha yeni başladık, ancak şimdi dikkatimizi Call of Duty Mobile Sezon 3’e çevirmenin zamanı geldi.

Sezon sayısının 14. Sezon yerine Sezon 1, Yeni Düzen ile sıfırlandığını hatırlayacaksınız. 2021 için bir sonraki sezon, Nisan ayında 3. Sezon olacak.

Call of Duty Mobile’ın bir sonraki Sezon hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizlerle paylaşıyoruz..

CoD Mobile 3. Sezon ne zaman başlayacak ?

Call of Duty Mobile’ın bir sonraki sezonu büyük olasılıkla herhangi bir aksilik ger çekme olmaz ise Sezon 2’nin sona erdiği 16 Mart da Türkiye Saatine göre 03:00’da başlayacak.

Call of Duty Sezon 3’e neler geliyor?

Sezon 2 daha yeni başladı, bu yüzden bir sonraki güncellemeden biraz uzaklaştık ve Çin’deki oyunun sürümünde ortaya çıkan bazı unsurları saymazsanız, sızıntılara biraz ışık tutuyoruz.

Yeni Harita

Çin betasında bir manastır haritası ortaya çıktı ve YouTube sayesinde görebileceğimiz bazı oyunlar var. 

Bu, mevcut Tunus haritasında bulduğunuz oyun türüne biraz benziyor, bu yüzden tüm oyun modları için yeni bir çok oyunculu seçenek olarak yer alacağını düşünüyoruz.

Daha önce geliştiriciler tarafından klasik Nuketown haritasının oyuna geri döneceği onaylanmıştı. Kış aylarında Nuketown Rusya, normal Nuketown haritasının yerini aldı – ancak bu geçişin ne zaman yapılacağına dair bir onay yok. Baharın başlamasıyla birlikte, Sezon 3’te gelebilir.

Yeni Oyun Modları

Twitter’da paylaşılan bir ekran görüntüsüne göre, Çin betasındaki lobinin arka planı, zombiler için kullanılan haritadır. Hatırlarsanız, zombi unsuru bir yıl önce Mart 2020’de kaldırılmıştı. Aynı zamanda, şirket zombilerin gelecekte geri dönebileceğini söyledi – ve kesinlikle, şimdi bunun geliştirme aşamasında olduğuna dair bazı beta kanıtları var.

Oyun hakkındaki yeni gelişmeleri sizlerle bu makale altında paylaşacağız Bizimle Kalın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %