Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile Sezon 2 Hatalar Ve Değişiklikler

Activision, 2. Sezonun Hesaplaşma Günü güncellemesinin yayınlanmasının ardından geliştiricilerinin oyuna getirdiği bazı değişiklikleri ve düzeltmeleri açıkladı. Değişiklikler arasında silah yeniden dengeleme üzerine tartışmalar, Zor nokta belirme değişiklikleri ve Kötü Yırtıcı Hayvan Derisi arızasının düzeltilmesi yer alıyor.

Call Of Duty: Mobile – Değişiklikler

Call of Duty: Mobil geliştiricileri, silah dengelemenin geçen hafta ‘en sıcak konulardan’ biri olduğunu belirtiyor. Activision, sorunu çözmek için halihazırda bazı değişiklikler yapılmış olsa da, ekiplerinin gelecekteki güncellemeler için daha fazla seçeneği tartıştığını unutmayın. 

Geliştiriciler ayrıca, oyuncular Hardpoint spawning’deki ilk değişiklikleri genellikle beğenmezken, en son değişikliklerin daha uygun göründüğünü ortaya çıkardı. Geliştiriciler ayrıca tartışmalara göz kulak olacaklarını ve devam eden endişeler olup olmadığını göreceklerini belirtti. 

Activision, ekran titremesi / geri tepme değişiklikleri ile ilgili sorunlar söz konusu olduğunda, bunun bir geri bildirim mi yoksa bir hata mı olduğunu anlamak için durumu daraltmaya çalıştıklarını belirtiyor. Ne olursa olsun, geliştiriciler ekipleriyle aynı konuda paylaşımlar yaptılar. Takımın aynı konudaki karışık duyguları daha iyi anlayıp ele alacağını umuyorlar.

Activision, hesapların restorasyonundan da bahsetti. Geliştiriciler, oyunculara mümkün olduğunda iki faktörlü kimlik doğrulamayı tercih etmelerini tavsiye etti. Zaten güvenliği ihlal edilmiş hesaplar için, geliştiriciler Facebook’ta destek veya COD hesapları için ATVI Desteği vb.

Call Of Duty: Mobile – Hatalar

Activision, oyunun karşılaştığı bazı hataları zaten ele aldı. En dikkat çekici olanı, deriye sahip oyuncuların oyunda görüntülenmemesine neden olan Phantom Skin arızasıdır. Sırayla, deriye sahip oyuncular diğerlerine görünmez olacaktı. Geliştiriciler, tanımladıkları tüm hataları listeledi ve desync’in siyah ekran sorunları gibi bazı uzun vadeli sorunların dahil edilmediğini not ettiler. Liste üç bölüme ayrılmıştır. Bu, düzeltilen hataları, yakında yayınlanması planlanan düzeltmeleri içeren hataları ve halen araştırılmakta olan hataları içerir. 

Call Of Duty: Mobile Sezon 2 Düzeltmeleri

 • Görünmez Phantom Skin (uygun bir düzeltmeye yol açan hızlı raporlar için teşekkürler)
 • Hızlı Hareket Glitch / Exploit
 • Hayalet – Çene Kemiği Pelerini
 • Avatar Varsayılana Sıfırlama Düğmesi Görüntülenmiyor
 • Yanlış hizalanmış SPR Ironsights
 • Rastgele Ölüm Çığlıkları Duyulması BR
 • Karambit – Oyunda Görünmeyen Kırık Çelik

Call Of Duty Planlanan Düzeltmeler

 • Operatörlerle İlgili Çeşitli Ses Sorunları
 • Yağma Nadiren BR’de Çıkmıyor
 • Mağaza – Yeni Ürün Bildirimleri

Call Of Duty Hata İnceleme

 • Kalkan Taretini Kullandıktan Sonra Silahlar Değiştirilemiyor
 • Son Direnişi Kullanarak Düşmanı Öldürdükten Sonra İyileşememe
 • Highrise’da Kapı Tıkanıklığı
 • Bazı Oyuncular İçin Şanslı Masa (Reklamlar) Eksik

Hatların incelenmesi ve düzenlenmesi zaman alacak gibi. Oyunu bende sizler gibi sürekli oynamaktayım, lakin bu kadar kitleye hitap eden bir oyunda bu kadar hataların görülmesi hiç hoş değil, İnsanlar hem zaman hem para harcıyorlar ki aldıkları oyun zevki bunu karşılamamaktadır. Umuyoruz ki en yakın zamanda bu hataların giderilmesi konusunda çalışmalar sonuçlanır ve oyun severler rahat bir nefes alır.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %