Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile Sezon 2 Çıkış Tarihi

COD: Mobile Sezon 1 (daha önce adı yenilemeden önce Sezon 14 olarak biliniyordu), oyuncuların eğlenmesi için pek çok içerik getiriyor. Bazı oyuncular COD: Mobile Sezon 2’nin çıkış tarihinin ne olduğunu ve yeni bir Battle Pass dahil ne tür bir içerik bekleyebileceklerini şimdiden merak ediyor olabilir.

Geleceğe dalmak ve takvimlerini işaretlemek isteyenler için, COD: Mobile Season 2 hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şeyi ele aldık.

COD: Mobile Season 2 çıkış tarihi

Sayesinde Sezon 1 Yeni Sipariş Savaş Geçiş, mevcut sezon 10 Mart 2021 tarihinde sona ayarlandığında biliyorum.

COD: Mobile Sezon 2 çıkış tarihinin en geç 11 Mart 2021 olması beklendiği anlamına geliyor. Bu büyük bir güncelleme olacağından (bir sonraki bölüme bakın) ve sadece normal bir yeni sezon olmayacağından, oyuncular biraz sunucu kesintisi bekleyebilir.

Güvende olmak için takviminizi COD: Mobile Season 2 çıkış tarihi için işaretleyerek hem 10 Mart hem de 11 Mart 2021’de alabilirsiniz.

COD: Mobile Season 2 olası içerik

COD: Mobile’ın her diğer sezonunda olduğu gibi, Sezon 2’de yeni silahlardan denge değişikliklerine, yeni haritalara, öğelere ve daha fazlasına kadar pek çok yeni içerik bekleyebiliriz.

Geliştirici henüz COD: Mobile Sezon 2 içeriği hakkında herhangi bir resmi ayrıntı açıklamamış olsa da, Sezon 2’nin yeni bir sezondan daha fazlası olacağı anlaşılıyor.

Geliştirici “paketlenmiş” bir güncelleme yayınlamayı planladığından, oyuncular COD: Mobile Sezon 2 ile büyük bir sürüm bekleyebilir. 

COD: Mobile Sezon 2 içeriğinin 2021 Şubat ayının sonlarında piyasaya çıkmaya için resmi onay beklemeliyiz.

Ayrıca Shoot House adlı başka bir Modern Warfare haritasının Sezon 2’de yayınlanması olasılığı var. Harita şu anda Çin’de Beta testinden geçiyor.

COD: Mobil Sezon 2 Savaş Bileti

COD: Mobile Season 2 Battle Pass, önceki sezonlarla aynı eğilimi takip ederse, premium seviye için yeni Operatörlerin yanı sıra yeni gibi ücretsiz kilit açma özelliklerinin de dahil olduğu 50 seviye ücretsiz ve premium (ücretli) içerikle gelecek. silahlar ve ücretli kademe için bir skor dizisi.

Her sezon, COD: Mobile’ın Savaş Bileti’nin Kış Savaşı temasına sahip Sezon 13’ten ve Yeni Düzen ile siberpunk benzeri bir temaya sahip olan Sezon 1’den özel bir teması vardır.

COD: Mobile Season 2 Battle Pass büyük olasılıkla aşağıdaki gibi fiyatlandırılacaktır:

  • Premium Battle Pass fiyatı 560 CP
  • Premium Battle Pass 12 Aşamalı Paket, 1280 CP tutarındadır.
  • Premium Battle Pass 50 Full Paketi, 1850 CP maliyeti

Ayrıca, beklenen yeni silahlar gibi kilitleri açarak COD için ücretsiz Savaş Bileti: Mobil Sezon 2’nin seviyesini yükseltebilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %