Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile Çalışmıyor

Call of Duty Mobile, tüm zamanların en iyi mobil oyunlarından biridir. Dünya çapında milyonlarca oyuncu Activision’ın çevrimiçi çok oyunculu mobil oyununun tadını çıkarıyor. Oyun, oyunculara güncellemelerle sunduğu zengin içerik miktarı nedeniyle delicesine popüler.

Ancak bazı içerik güncellemeleri nedeniyle Call of Duty Mobile çalışmayı durdurur. Örneğin, birkaç oyuncu COD Mobile’ın yükleme ekranında takıldığını veya oldukça sık çöktüğünü bildirdi. Bazı oyuncular için Call of Duty Mobile ekranı “sunucuya bağlanılıyor” demeye devam ediyor. Öyleyse, COD mobil’in çalışmadığı oyunculardan biriyseniz, sorunu hemen çözmek için bu hızlı çözümleri deneyin.

Call Of Duty Mobile Nasıl Onarılır?

Çoğunlukla Call of Duty Mobile, büyük bir içerik güncellemesinden sonra çalışmayı durdurur. Örneğin, COD Mobile uygulamasını en son sürümüne güncellemediyseniz, mobil oyun düzgün çalışmayabilir. Bununla birlikte, COD Mobile’ın çalışmaması sorununu gidermek için olası 5 çözüm şunlardır:

1. COD Mobil Uygulamasını güncelleyin

İlk önce, Call of Duty Mobile’ın en son güncellemesini yükleyip yüklemediğinizi kontrol edin. Play Store’da Call of Duty Mobile’ı arayarak oyun için bir güncelleme olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

2. Cihazı Yeniden Başlatın

Bazen, Call of Duty Mobile’ın çalışmayı durdurmasının nedeni cihazınızdır. Cihazı yeniden başlattıktan sonra oyunu başlatmak sorunu çözebilir.

3. Cihazınızı Güncelleyin

Cihazı yeniden başlatmak işe yaramıyorsa, henüz yapmadıysanız cihazınız için en son güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Cihazınızın ayarlarından en son güncellemeyi indirebilirsiniz.

4. WiFi’yi Değiştirmeyi Deneyin

Bazen, İnternet Servis Sağlayıcınız (ISP), COD Mobile’ın çalışmamasının nedeni olabilir. Cihazınızı başka bir WiFi’ye bağlamayı deneyin ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın. Başka bir WiFi hizmetiniz yoksa oyunu mobil veride çalıştırmayı da deneyebilirsiniz.

5. Uygulamayı Yeniden Yükleyin

Yukarıdaki seçeneklerden hiçbiri Call of Duty Mobile sorununu çözmediyse, uygulamayı yeniden yüklemek en iyi seçeneğinizdir. Elbette, uygulamanın kaldırılması ve yeniden yüklenmesi biraz zaman alacaktır; ancak, uygulamayı çalıştırmanın en etkili yoludur.

Bunlar, Call of Duty Mobile’ın cihazınızda düzgün çalışmasını sağlamak için tüm çalışma yöntemleridir. Ancak, hala Call of Duty Mobile yükleme ekranındaysanız veya uygulamayla ilgili başka bir sorunla karşı karşıyaysanız, sorununuzu yorumlarda belirtmekten çekinmeyin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %