Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile 9. Sezon Çıkış Tarihi

Call of Duty: Mobile, Activision’dan bir PvP, Battle Royale, Çevrimiçi Çok Oyunculu Nişancı oyunudur. Call of Duty serisinin resmi mobil oyunudur. Oyun, dünyanın en popüler mobil oyunlarından biridir. Oyun, Ekim 2019’da Android ve iOS için piyasaya sürülmesinden bu yana büyük indirme sayıları topladı. Bu nedenle, tarihte bir mobil oyunun en başarılı lansmanlarından biridir ve 480 milyon ABD dolarının üzerinde gelir elde etmiştir. Sadece bir yıl içinde 270 milyon indirme topladı. Call of Duty: Mobile, 2021’de 500 milyon indirme ile dünyanın en büyük mobil oyunlarından biri.

Özelliğe Genel Bakış

Call of Duty: Mobile, Call of Duty’nin PC ve konsol versiyonundan farklı unsurları ödünç alır ve kullanır. Oyunda iki ana oyun modu bulunuyor. Call of Duty: Mobile’daki ana modlar Çok Oyunculu ve Battle Royale modlarıdır.

Çok Oyunculu Mod

Call of Duty: Mobile’ın çok oyunculu modu, Call of Duty’nin PC sürümlerine benzer Team Deathmatch, Domination, Free for All, Hardpoint, Kill Confirmed vb. özellikleri içerir.

Battle Royale Modu

Call of Duty: Mobile’ın Battle Royale modu da PC versiyonundaki Battle Royale moduna benzer. 100’e kadar oyuncuya sahiptir. Oyuncular solo, ikili veya 4 kişilik takım modlarında oynamayı seçebilirler.

Bu yazının ana konusuna dönecek olursak, birçok oyuncu Call of Duty: Mobile’ın 9. Sezonunun çıkış tarihini merak ediyor. İşte yeni sezonla ilgili bazı detaylar.

Call of Duty: Mobile 9. Sezon Çıkış Tarihi ve Ayrıntıları

Oyuncular Sezon 8: 2. Yıldönümü büyük bir heyecanla oynuyorlar. Sezon 8’de Tüm güncellemeler oyuna harika yeni içerikler, modlar ve özellikler getirmişti. Call of Duty: Mobile’ın her sezon için takip ettiği ana sürüm programı, her sezon arasında yaklaşık bir aydır. Bu nedenle, Sezon 8’in 23 Eylül’de başlamasıyla Call of Duty: Mobile’ın 9. Sezonu Ekim ayının sonuna doğru gelebilir. Tahmin edilen Çıkış tarihi 21.10.2021 Türkiye Saatine Göre 03:00’da Gelcek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu