Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile 6. Sezon Yenilikleri Çıkış Tarihi

Call of Duty: Mobile’ın altıncı sezonu neredeyse geldi. Activision bugün yeni sezonun adının “Sıcaklık” olacağını duyurdu.

Duyuruda şirket, altıncı sezonun “yepyeni bir operatör kadrosu” ile başlayacağını söyledi. The Heat hakkında daha fazla bilgi hafta boyunca açıklanacak olsa da, bunların kim olduğu açıklanmadı. Sezon 30 Temmuz’da başlayacak.

CoD: Mobile’ın altıncı sezonu çok büyük olacak ve oyuna bir sürü yeni özellikle gelecek. Yeni bir rütbe serisinin yanı sıra, bu ayın başlarında piyasaya sürülen altıncı sezonda herkese açık test sunucusunda yeni bir operatör becerisi, silahlar, haritalar, yetenek, battle royale modları ve daha fazlası tespit edildi.

Altıncı sezonda gelebilecek yeni haritalar, Black Ops II’den Slums ve Modern Warfare’den Stack . Yeni skor serisine, düşmanları alt etmek için dört avcı katil uçağı olan Swarm adı verildi. Operatör becerisine Dinamik Zırh denir, avantaj ise Şehitliktir. Bu yetenek ile oyuncular öldürüldüklerinde canlı bir el bombası atarlar.

Yeni sezonun en heyecan verici özelliği ise Undead Siege adı verilen yeni zombiler modu. Oyuncular, 2020’nin başlarında kaldırıldığından beri CoD: Mobile’da bir zombi modu istiyorlar . Bu PvE modunda, oyuncular, ölümsüzler onu delmeye çalışırken, battle royale haritası olan İzole’deki üslerini savunmak zorunda kalacaklar.

Klasik bir Black Ops II haritası ve Modern Warfare Gunfight haritası, Call of Duty: Mobile’ın “The Heat” başlıklı altıncı sezonuna gelen birçok eklemeden sadece ikisi.

Call of Duty’nin önceki e-spor günlerinden klasik bir rekabet haritası olan oyuna gecekondu mahalleleri ekleniyor . Ve Modern Warfare hayranları için, Gunfight haritası Stack, yeni sezonun bir parçası olarak bu oyun modunun rotasyonuna katılıyor.

Savaş geçişi, MX9 hızlı ateşlenen işlevsel silah, Swarm puan serisi ve Epiphany AK-47 dahil olmak üzere birden fazla silah planı gibi yeni silahları içerecek şekilde ayarlandı. Premium battle pass sahipleri Double Agent ICR-1, Clout KN-44 ve Stone Serpent MX-9’un kilidini açabilir.

Savaşa yeni bir Zombies modu da katılıyor ve oyundaki diğer modlardan benzersiz bir deneyim gibi geliyor. Undead Siege, kulağa klasik kule savunma modlarında eğlenceli bir dönüş gibi geliyor.

Activision, “Beş gün ve beş gece boyunca ölümsüzlere karşı hayatta kalmanız gereken İzole Battle Royale haritasına manganızla konuşlandırın” dedi. “Gün boyunca malzeme ve ekipman toplayın ve güneş battığında, mobil üssünüzü dağıtmaya çalışan zombi dalgalarına karşı hayatınız için savaşın.”

Altıncı sezon Sıcaklık, 30 Temmuz’da saat 03:00’da yayınlanacak.

Yeni silahlar

Call of Duty Mobile’ın 6. Sezonunda iki yeni silah gelecek gibi görünüyor. 

Hafif makineli tüfek, halihazırda sunulan geniş ürün yelpazesine ek olarak MX9’dur. 

Keskin nişancı tüfeği Rytec AMR’dir. Bu, .50 kalibrelik yarı otomatik bir keskin nişancı tüfeğidir. Bu, tek atışta öldürmeler için harika olduğu anlamına gelir, ancak küçük bir şarjörle, o atışı hedefe ulaştığınızdan emin olmanız gerekir.

Benzersiz kasklar ve vücut öğeleri

Hala ortalıkta dolaşan daha eski bir söylenti var – yeni bir betanın yüklemesinde, karakter görünümünüzün bazı öğelerini potansiyel olarak değiştirebileceğiniz yuvalar var.

Bir sürü sırt çantası var, ancak diğer yuvalar genellikle kullanılmadı. 6 Mayıs Topluluk Güncellemesinde, bunların bir sonraki güncellemede kullanılacağından bahsedildi ve karakterlerinizi daha fazla kişiselleştirmek için benzersiz kasklar ve vücut öğeleri alabileceğinizi önerdi – ancak şimdiye kadar bunun olduğunu görmedik.

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %