Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile 6. Sezon Rank Ödülleri Sızdırıldı

Yeni sezonun bitmesine on günden az bir süre kala COD Mobile veri madencileri, Sezon 6 ile başlayacak olan Seri 3’ün dereceli ödüllerini sızdırdı.

COD Mobile oyuncuları, Çok Oyunculu ve Battle Royale’da ödüllerin kilidini açar. Her rütbe kademesinin ödülleri vardır, ancak yalnızca Usta 1’den daha yüksek seviyeler en çok arzu edilenlere sahiptir.

BR’de Master 3’e ulaşmak, özel destansı operatör görünümünün kilidini açacaktır. Benzer şekilde, Multiplayer’da Master 3’e ulaşmak destansı bir silah planının kilidini açacaktır.

Bir seride Çok Oyunculu ve Battle Royale için Efsanevi dereceye ulaşan oyuncular, tüm dereceli ödüllerin kilidini açacak. Efsanevi seviyeye ulaşmanın en yüksek ödülü, seriye özel arama kartının ve avatar çerçevesinin kilidini açmaktır.

Belirtildiği gibi, Dereceli Seri 3 ödülleri sızdırıldı ve ücretli bir karakter görünümü gelecek sezon ücretsiz olacak. Lerch-Penalty Kick, oyuncuların dereceli Battle Royale’de Master 3’ü geçmeleri durumunda açabilecekleri ücretsiz destansı operatör görünümüdür.

Marcus “Lerch” Ortega, Modern Warfare 2019’dan bir karakter ve oyunun 5. Sezonunda özel Battle Pass ödülü olarak gösterildi. COD Mobile’da Lerch-Penalty Kick’in ilk görünümüyle birlikte karakterin oyun içi açıklaması aşağıdadır.

COD Mobile, Seri 3 için en yüksek çok oyunculu sıralamalı ödül

Oyuncuların önümüzdeki sezon Master 3’e ulaşmak için alacakları destansı silah planı CR-56 AMAX- Street Venom. CR 56 AMAX, mevcut sezonun Battle Pass’ında piyasaya sürüldü.

İşte sızdırılan silah planına ilk bakış.

Oyuncular, ücretsiz Battle Pass’ın 21. seviyesine ulaşarak temel sürümün kilidini açabilirler. Premium Battle Pass sahiplerini 50. seviyede destansı bir plan bekliyor.

Silah bu sezon ilk beşe girmedi, ancak geliştiriciler sezon güncellemesiyle bazı denge değişiklikleri getirebilir, bu da COD Mobile’da yeni çıkan AR için bazı şeyleri değiştirebilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %