Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile 3. Sezon Yeni Silah Geliyor

Call of duty Yeni bir haritayı ortaya çıkardıktan sonra, geliştiriciler bugün CoD: Mobile’ın üçüncü sezonuna gelecek yeni bir silah setini açıkladılar.

Tanıtım, bir silahın siluetini gösteriyor. Bu içinde PP19 Bizon aynı görünüyor Modern Warfare ve Warzone. Bizon, tam otomatik bir hafif makineli tüfek (SMG). Düşük geri tepme ile yüksek bir hasar ve ateş oranına sahiptir, bu da onu SMG sınıfında gerçekten güçlü bir silah haline getirir.

Bunun dışında Activision, CoD: Mobile’ın üçüncü sezonunda gelecek yeni bir harita ortaya çıkardı. CoD: Mobile’ın Çince versiyonunda zaten yayınlandı ve Coastal olarak adlandırılıyor. Harita geniş sokaklarla büyüktür, bu nedenle yaklaşan PP19 Bizon üzerinde oynamak için ideal seçim olmayabilir.

CoD: Mobile’ın The Day of Reckoning adlı devam eden ikinci sezonu 16 Nisan’da sona erecek. Üçüncü sezonun içerik güncellemesi, yeni sezonun resmi olarak 17 Nisan’da başlamasıyla aynı gün yayınlanacak.

Oyuncular yeni sezonun başlamasını beklerken, CoD: Mobile 2. sezonda devam eden etkinliklerin tadını çıkarabilirsiniz . Pursuit adlı öne çıkan etkinlik şu anda yayında. Oyuncular, savaşçılarının gücünü artırmak ve birçok farklı ödülün kilidini açmak için XP kazanmalıdır. Recon yeteneği ve SP-R 208 tüfeği, oyundaki sezonluk zorluklarla da elde edilebilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %