Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile 11. Sezon Çıkış Tarihi

Call of Duty Mobile Sezon 11, oyun topluluğu tarafından tartışılıyor ve piyasaya sürülmeden önce bilmeniz gereken tüm bilgilere sahip olmaya çalışacağız.

Sezon 10 kısa bir süre önce yayınlandı, ancak çoğu kişi geliştiricilerin yaptığı yenilikleri olumlu karşılasada nedenle 11. sezon için beklentiler tüm zamanların en yüksek seviyesinde.

Yeni bir sezonun harika yanı, bir savaş geçişi, görünümler, silahlar ve haritalar dahil olmak üzere yeni içerikler getirmeleridir.

İşte 11. sezon hakkında bilmeniz gereken her şey.

Sızıntılar

Şu anda, Black Ops 4’teki Icebreaker haritasının Sezon 11 yayınlandığında oyunda olacağını ortaya koyan bir sızıntı var.

Yayın tarihi

10. Sezon, 17 Kasım 2021’de yayınlandı ve sezonlar arasında genellikle yalnızca bir ay bulunan, 11. sezonun 20 Aralık 2021’de yayınlanmasını bekliyoruz.

Tanıtım videosu

Call of Duty Mobile geliştiricileri her zaman sezonda oyuna gelen tüm yeni içerikleri gösteren bir fragman yayınlarlar; ancak bu fragman henüz yayınlanmadı.

Test Sunucusu

Oyuncular, COD Mobile’ın yeni sezonları beta sunucuları test etme imkanı sağlayacak. Ayrıca sezona erken gelen içeriğin bir kısmını ortaya koyuyorlar.

Savaş Bileti

Oyuncular, yeni bir sezon çıktığında yeni bir savaş geçişi getirdiğini duymaktan mutlu olacaklar. Bu savaş geçişi, karakterlerin, silahların ve kozmetiklerin de dahil olduğu, oyuncuların kullanabileceği 100 kademeli açılabilir içeriktir.

Yama Notları

Yeni bir sezon çıktığında birçok güncelleme geliyor ve geliştiriciler oyun topluluğuna bu güncellemelerde neler olduğunu anlatmak için yama notları yayınlıyor.

Bu yama notları, sezon yayına girene kadar açıklanmıyor, bu yüzden ne anlama geldiklerini öğrenmek için uzun bir süre beklememiz gerekiyor.

Call of Duty Mobile, Sezon 11 Yama Notlarını yayınladığında, mümkün olan en kısa sürede her şeyi burada açıklayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu