Redmi

Uygun Fiyatlı Redmi Oyuncu Telefonu Geliyor

Xiaomi alt marka Redmi ilk oyuncu telefonu duyurdu. Ünlü oyun “Call of Duty” ile işbirliği içinde, yeni cep telefonu MediaTek Dimensity 1200 tarafından desteklenecek.

Redmi markasının genel müdürü Lu Weibing, hayranlarına “Redmi neden oyuncu telefon sektörünüe giriyor ?” Sorusunu soruyor. Ona göre, oyun telefonu Redmi kullanıcılarından yoğun bir talep var, bu yüzden Redmi ilk e-spor amiral gemisi ürününü yapıyor.

Performans ve kontrol sağlama temelinde, makinenin hala nadir görülen iyi bir deneyime sahip olduğunu söyledi. Piyasadaki en hafif ve en ince Hardcore Gaming amiral gemisi olacak.

Bunun dışında Redmi Gaming telefonlarında daha fazla özelleştirilmiş cihaz, daha fazla içerik ve daha yüksek maliyetler var. Ancak Redmi, bir endüstriyi alt üst edebilmesi ve oyun telefonu fiyatlarının en alt satırına girmesi için piyasa kurallarını yeniden yazacak gibi görünüyor.

Telefonun 65W hızlı şarj desteğine sahip 5000mAh batarya, Samsung E4 malzeme AMOLED ekran, yan parmak izi okuyucu ve 144Hz yenileme hızı ile donatılacağını zaten biliyoruz.

Ayrıca telefonda Black Shark telefonuna benzer bir oyun omuz düğmesi bulunabilir. Ve küresel pazar için cihaz, Çin dışında POCO F3 olarak satılan Redmi K40 gibi POCO markası altına girebilir.

Son olarak, akıllı telefonun fiyatı hakkında konuştuğumuzda, yaklaşık olarak ~ 305 $ başlayabilir. Ayrıca telefonla ilgili hala pek çok gizli nokta mevcut ve telefonun isminden bile bahsedilmedi. Çıkış tarihi yaklaştıkça daha fazla detayın mümkün olan en kısa sürede sızacağından yanayız.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %