PUBG New State

PUBG New State Apk Yükle

Facebook Pubg New State Grubumuz Açılmıştır.

PUBG Corp, PUBG: NEW STATE adlı yepyeni bir oyun başlatmak üzere. Orijinal PUBG Mobile oyununun resmi olmayan bir devamı olarak gelen mobil özel bir oyundur. Yeni Eyalet ön kayıtları Google Play Store üzerinden ve yakında Apple App Store için başlamış olsa da, Krafton Amerika Birleşik Devletleri için ilk kapalı alfa’yı duyurdu.

Resmi PUBG: NEW STATE kanalı tarafından yayınlanan en son YouTube videosuna göre, PUBG New State için ilk Kapalı Alfa sadece birkaç gün uzaklıkta. Oyun yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde Alpha sürümüyle satışa sunulacak. Geri bildirimlere göre, beta dünyanın geri kalanına sunulabilir. İlk PUBG New State APK indirmesi için bizi izlemeye devam edin.

Dahası, PUBG: New State lansman sırasında Hindistan, Vietnam ve Çin için mevcut olmayacak. Ancak Krafton, BattleGrounds Mobile India adlı Hindistan’a özel bir oyun da duyurdu.

Yeni Eyalet, Kuzey Amerika (Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada), Avrupa ve Asya’nın diğer kısımları dahil dünyanın geri kalanına sunulacak.

PUBG: NEW STATE Closed Alpha için fragmana göz atın:

PUBG: NEW STATE artık Play Store’da ön sipariş verilebilir. Apple App Store ön kayıt bağlantısı yakında kullanıma sunulacak. İlk kapalı alfa APK indirmesi için bizi izlemeye devam edin.

[appbox googleplay com.pubg.newstate]

PUBG Mobile: New State, orijinal PUBG ile aynı konsepte dayanıyor. Play Store listesine göre, New State oyun mekaniği, silahlar, araçlar ve bazı ekstra araçlar açısından daha gerçekçi Battle Royale olacak. “Yeni savaş alanlarında en gerçekçi battle royale deneyimini yaşayın.”

APK İndir

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %