PUBG New State

PUBG New State 0.9.23 Güncellemesi

PUBG New State yeni güncellemesi, Troi haritasında yeni bir oyun modu da dahil olmak üzere bir dizi yeni içerik getiriyor. En son güncelleme v0.9.23, diğer iyileştirmelerin yanı sıra yeni silahlar, silah özelleştirmesi de içeriyor. Battle Pass’in 1. Sezonu, güncelleme yayınlandıktan sonra başlayacak. Güncelleme önümüzdeki hafta için planlanıyor ve işte BR oyuncularının bir sonraki yamada almayı bekleyebilecekleri şey.

PUBG New State 0.9.23 güncellemesi- BR: Extreme modu, yeni silahlar, silah özelleştirmesi ve daha fazlası

BR: Extreme – Troi haritasına yeni oyun modu eklenecek ve sadece 64 oyuncunun maça katılmasına izin verecek. Oyuncular oyuna bir P1911 tabancası, bir sis bombası, 300 Drone Kredisi ve tam şarjlı destek sayaçları ile başlayacak. “Bu modun temel deneyimi Battle Royale türünde sıkı bir şekilde ayarlanmış olsa da, her tur sadece 20 dakika olacak ve yalnızca 64 Survivor’a sahip olacak. Bu modda, Savaş Alanı Troi içinde daha küçük bir oynanabilir alanla sınırlıdır. Oynanabilir alan rastgele seçilecek ve her maçı değiştirecek, ”diye açıkladı Krafton blog yazısında. 

Başlangıçta iki Bakım paketi düşecek ve maç daha fazla araç ve ganimet eşyası toplayacak. Hayatta kalanlar, mümkün olduğunca çabuk inebilmeleri için daha düşük bir irtifadan konuşlandırılacak. Ayrıca, teslimat drone’ları daha hızlı gelecek ve bir takım arkadaşının yeniden konuşlandırma bekleme süresi 60 saniyeye düşürülecek. 

P90 hafif makineli tüfek: Güncelleme, silahlara yeni bir SMG ekleyecek. Silah , oyundaki Drone Mağazasına da eklenecek yeni bir tür 5.7 mm mühimmat kullanacak . Yeni silahın 2. kademe dönüştürücü kapsamı ve ekli bir baskılayıcısı olacak, ancak başka eklentilerle değiştirme avantajına sahip olmayacaksınız.

Krafton ayrıca DP-28 tüfek için yeni baskılayıcılar veya flaş gizleyiciler ve M762 saldırı tüfeği için hafif bir stok gibi yeni silah geliştirmelerinden bahsediyor. Oyuncular, orta menzilli atışlarda av tüfeklerinin ve tabancaların daha iyi mermi yayılımına tanık olacaklar. Ayrıca, L85A3’ün yeniden yüklemesi de ‘önemli ölçüde azaltılacak’.

Silah özelleştirmesi – Yeni güncelleme ile M416 saldırı tüfeğinin mermi yayılımı azaltılacak, M762 ve M16A4’ün ilgili özelleştirmeleri artık mermi hızını ve geri tepme kontrolünü azaltmayacak. Ayrıca, DSR-1 keskin nişancı tüfeğinin özelleştirmesi artık mermi hızını azaltmayacak, dikey bobini artıracak.

Diğer değişikliklerin yanı sıra, oyuncular yeni bir Parkour Yuvarlama ve Ani Atılma hareketleri alacak ve Mod Dengesinde ek iyileştirmeler bekleyebilirler. Son fakat en az değil, Battle Pass Sezon 1 güncellemeyi yayınladıktan sonra başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu