PUBG New State

PUBG New State 2. Alfa Beta Testi Yakında Geliyor

PUBG New State Closed Alpha Haziran ayında gerçekleştiğinden beri, Krafton’ın yaklaşan fütüristik mobil Battle Royale oyunu hakkında çok şey öğrendik. Yeni harita Troi 2051’den en iyi silahlara ve bir ton özelliğe kadar, PUBG New State için heyecan artmaya devam ediyor.

Ön kayıtlar şimdiden inanılmaz sayılara ulaştı, dünya çapında milyonlarca oyuncu tam oyunu deneyimlemek için can atıyor. Şimdi, Krafton, PUBG New State için ikinci bir Alfa Testi olacağını doğruladı ve küresel çıkış tarihi yakında geleceğini doğruladı.

PUBG New State Küresel sürüm ve 2. Alfa Testi

Krafton, PUBG New State için kesin bir küresel çıkış tarihi sağlamazken, geliştirici bazı heyecan verici bilgiler paylaştı. Pek çok hayran, PUBG New State’in global oyununun Eylül veya Ekim aylarında yayınlanmasını bekliyordu, ancak yeni sürüm daha da erken olabilir.

(Resim: Krafton)

Ayrıca geliştirici, PUBG New State için ikinci bir Kapalı Alfa olacağını da açıkladı.

Krafton’ın CEO’su Kim Chang-han, GameInsight tarafından hazırlanan raporlara göre, ikinci bir PUBG Yeni Eyalet Alfa Testinin önümüze geldiğini doğruladı ve ayrıca bir Basın Konferansı sırasında küresel yayın tarihi çok yakında geleceğini doğruladı.

Kim Chang-han şöyle açıklıyor: “PUBG: NEW STATE, Ağustos ayında ikinci alfa testini gerçekleştirecek ve iOS için ön kayıt vermeye başlayacak. Küresel programın Eylül ayının sonundan Ekim ayının başına kadar olması bekleniyor. Bir mobil oyun yapıyoruz. PUBG’nin orijinalliğini korurken marka kimliğine de uygun. Callisto Protokolü’nün önümüzdeki yaz piyasaya sürülmesi hedefleniyor.”

TLDR sürümü:

  • İkinci PUBG Yeni Durum Alfa Testi – Ağustos 2021
  • iOS ön kayıt – Ağustos 2021
  • PUBG New State küresel sürümü – Eylül sonundan Ekim 2021’in başlarına kadar.

Kapalı Alfa Testine kaydolmak için tek yapmanız gereken PUBG: New State’in resmi web sitesine gitmek, “Alfa Testine Başvur” düğmesine tıklayınız.

Tabii ki, PUBG New State’in bu yılın ilerleyen zamanlarında lansmanını görmekten son derece heyecanlıyız ve size yeni, neredeyse fütüristik Battle Royale’ın en iyi kapsamını sunmaya çalışıyoruz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %