PUBG New State

PUBG New State 17 Milyondan Fazla Ön Kayıt Yapıldı

KRAFTON Inc şu anda PUBG New State adlı yeni bir oyun üzerinde çalışıyor ve dün yakın alfa test aşamasını tamamladı ve böylece oyunun asıl lansmanına bir adım daha yaklaştı. Alfa test aşamasının kapatıldığını duyurmanın yanı sıra şirket, Google Play Store’da oyun için şu anda 17 milyondan fazla ön kayıt aldığını da duyurdu.

Hatırlamak gerekirse, geliştiriciler PUBG New State’in alfa testine 11 Haziran’da başladı ve süreç bir hafta içinde sonuçlandı. Alfa testi yalnızca ABD’de yapıldı ve yalnızca Android akıllı telefon kullanıcıları için mevcuttu. Şirket, kullanıcılardan gelen kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak testi diğer bölgelere genişleteceğini söylemişti. Şirket, uygulamanın iOS sürümüyle ilgili ayrıntıları açıklamadı.

PUBG New State için ön kayıtlar Şubat ayında Google Play Store’da canlı olarak yapıldı. Uygulama henüz Apple’ın App Store’unda ortaya çıkmadı. Oyunun çıkış tarihi şu an için bilinmiyor ancak alfa testinin bittiği düşünülürse oyunun lansmanını yakında görebiliriz.

PUBG New State

PUBG New State oyunu, “birçok fraksiyonun birbiriyle savaştığı anarşinin hüküm sürdüğü” bir distopik 2051’de geçecek. Oyun, dronlar, muharebe ruloları ve daha fazlası gibi selefine kıyasla çok daha fazla araç ve özellik içerecek.

Şirket kısa süre önce Troi adlı oyun için yeni bir 8×8 haritası çıkardı. Harita, Polis Karakolu, Tramvay Fabrikası, Belediye Binası, Sergi Salonu, Alışveriş Merkezi ve daha fazlası gibi birden fazla konumla gelecek. Şirketin önümüzdeki günlerde daha fazla harita duyurmasını bekleyebiliriz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %