PUBG New State

PUBG New State 0.9.18.129 Apk

Krafton, 11 Kasım 2021’de PUBG New State adlı PUBG Mobile oyununun yepyeni bir devam oyunu yayınladı. Ancak, küresel lansmandan bu yana kullanıcılar bağlantı, ağ, ping, FPS düşüşleri ve çok daha fazlasıyla ilgili sorunlarla karşı karşıya. Hakim olan birkaç hatadan bahsetmiyorum bile ve tüm oyun yarı pişmiş görünüyor. Bugün şirket, birkaç hatayı ve sorunu düzelten PUBG New State’e büyük bir HotFix güncellemesi yayınladı. Yani karşıdan son sürüm PUBG New State APK v0.9.18.129 olarak numaralandırılmakta

Yakın tarihli bir blog yazısında Krafton, beklentileri karşılayamadığı için topluluktan özür diledi. Geliştiriciler ayrıca PUBG: NEW STATE ile ilgili birçok sorun olduğunu bildiklerini ve çok büyük bir güncellemenin geleceğini de söylediler.

Geliştiriciler nihayet topluluğa kulak vererek bazı sorunları gidermiş gibi görünüyor. Oyun içi çöker, donma, iOS optimizasyon, sunucu istikrar ve FPS düşüşlerini ele almış gibi görüyor . Tüm Düzeltmeleri Play Store ve App Store incelemelerinde görebilirsiniz.

İşte geliştiricilerin söyleyecekleri:

Çoğunuz bize oyunla ilgili karşılaştığınız sorunlar hakkında faydalı raporlar ve geri bildirimler verdiniz. Lansmandan bu yana, topluluğumuzun dile getirdiği çökmeler, donma, iOS optimizasyonu, sunucu kararlılığı ve FPS düşüşleriyle ilgili sorunları titizlikle araştırıyoruz. Bu ve diğer sorunları çözmek için 18 Kasım’da saat 2:00’de (UTC+0) bir bakım gerçekleştireceğiz. 

[Servis Bakım Bildirimi] 

■ Güncelleme Bildirimi 

– Program: 18 Kasım,  2:00 – 6:00 (UTC+0)  5:00 – 9:00 (UTC+0)

– Amaç: Bağlantı hatalarını ve genel hizmet stabilizasyonunu ele almak

Şimdi daha iyi bir deneyim için PUBG New State 0.9.18.129’u indirin ve yükleyin!

PUBG New State 0.9.18.129 APK İndirme ve OBB Dosyaları

En son PUBG: NEW STATE v0.9.18.129 şimdi Play Store ve Apple App Store’dan indirilebilir. Herhangi bir nedenle güncellemeyi göremiyorsanız, indirebileceğiniz APK burada.

PUBG New State’i Play Store’dan indirin (Android)

PUBG New State’i App Store’dan indirin (iOS)

APK + OBB İndir

APK + OBB indirmeleri için bizi izlemeye devam edin! Normal APK olarak yükleyin.

PUBG Yeni Durum APK + OBB’yi İndirin  | Mediafire Ayna bağlantısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu