Pubg Mobile

PUBG Mobile Sezon 18 güncellemesi Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Şekilli Nick

Player Unknown Battlegrounds veya PUBG Mobile, Tencent tarafından dağıtılan popüler bir battle royale oyunu haline geldi. Aynı şekilde oyun, dünya çapında muazzam bir oyuncu tabanı topladı. Oyun, oyunu taze ve heyecan verici kılan sık güncellemeler alır. Aynı şekilde bu yazıda da PUBG mobil sezon 18 güncellemelerine ve olası çıkış tarihlerine göz atacağız. Bir önceki konumuzda ise RP Ödüllerini Görebilirsiniz.

Şu anda 17. Sezon PUBG Mobile, Runic Power devam ediyor. Aynı şekilde, bu güncellemenin 2021 Şubatının tamamı boyunca devam etmesi muhtemeldir. Oyuncular artık bir sonraki büyük güncelleme olan 18. Sezon için heyecanlanıyorlar.

Bu güncellemenin çeşitli değişiklikler ve kozmetikler getirmesi muhtemeldir. Aynı şekilde oyuncular da olası çıkış tarihlerini gerçekten bekliyorlar.

PUBG Mobile Sezon 18 Olası çıkış tarihleri

Sezon 17 güncellemesi hala devam ediyor ve resmi bir yayın olmadan önceden tahmin etmek zor. Ancak önceki güncelleme tarihlerini takip ederek, bir sonraki güncellemenin muhtemelen Mart ayı ortasında çıkacağı varsayılabilir.

Aynı şekilde, olası tarihler 19 Mart-21 Mart saat 03: 00’da (Türkiye Saati).

Güncelleme, oyuncuların oyunu bir süre oynayamayacak hale getirecek. 17. Sezon için Royal Pass kilitlenecek ve güncellemeden sonra sona erecek. Aynı şekilde, kademe merdiveni de sıfırlanır ve önceki kademe ödülleri verilecektir.

Dahası, oyuncular oyunda bazı büyük değişiklikler bekleyebilir. Bu, yeni silahlar ve görünümler, yeni karakterler ve aksesuarlar gibi yeni kozmetik ürünleri içerebilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %