Pubg Mobile

PUBG Mobile Sezon 18 Ne Zaman Çıkacak

Bir sonraki PUBG Mobile Season 18 sızıntılarını mı arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz. PUBG Mobile’ın 17. Sezonunun yayınlanmasının üzerinden henüz iki hafta geçti ve 18. Sezon ile ilgili haberler şimdiden çıktı. Yaklaşan 18. Sezonun Royale Pass’ının tüm oyuncular için birçok yeni ödülü var ve sezon Mart ayında daha sonra yayınlanacak. Royale Pass Season 18 çıkış tarihine yaklaştıkça daha fazla ayrıntıya sahip olacağız.

Yeni RP’nin harika olması gerekiyor ve epik ödüller içerecek. Oyunun beta sürümünde test edildi, ancak son sürüm düştüğünde ödüllerde bazı potansiyel değişiklikler görebiliyoruz. Bu makalede, bir sonraki Royale Pass ve diğer bazı PUBG Mobile S18 sızıntıları için yaklaşan tüm ödülleri tartışacağız. Beta sürümü herkese açık teste çıktığında daha fazla ayrıntıya sahip olacağız. Üstelik, çıkış tarihi de sonunda belirtilecektir – bu yüzden, sonuna kadar okuduğunuzdan emin olun!

PUBG Mobile Sezon 18 Royale Pass Ödülleri

İşte tümü aşağıda listelenen PUBG Mobile Season 18 Royale Pass’in sızdırılan ödülleri. Liste, benzersiz silah görünümlerinden destansı kıyafetlere ve diğer bazı özelleştirme seçeneklerine kadar bir dizi ödül içerir.

Scar-L Cilt

Pembe ve sarı renk kombinasyonuna sahip bu güzel Scar-L derisinin RP seviyesi 90’da olması bekleniyor. Ancak başka herhangi bir seviyede de olabilir ama çok çekici görünmesi gerçeğini değiştirmez.

1. Kıyafet

Yeşil ve sarı dokunuşlu sade görünümlü Sezon 18 kıyafeti. S18 Royale Pass’ın 1. Seviyesinde mevcut olması gerekiyordu .

2. Kıyafet

Bu özel kıyafet görünümünün Sezon 18 Royale Pass’ın 50. seviyesinde mevcut olduğu söyleniyor, ancak% 100 onaylanmadı. RP’de veya RP kasasında olabilir. Bunu ancak yeni sezon yayınlandığında öğreneceğiz. İnanılmaz derecede iyi görünen uzaylı bir görünümü var.

Kask Derisi

Yaklaşan PUBG Mobile Sezon 18’de oyuncak temalı bir kask gelecek. Yeşil, sarı ve pembenin renk kombinasyonuna sahip olması onu oldukça çekici kılıyor. Ne yazık ki RP seviyesi henüz bilinmiyor.

Uzi Derisi

Ücretsiz Royale Pass ile gelecek olan kostümlerden biri de bu UZI görünümü. Yine, pembenin hakim olduğu, çok renkli bir oyuncak temasına dayanıyor.

Smoke Grenade Skin

Bu duman bombası derisi muhtemelen bir sonraki Royale Pass’ta çıkacak. Yalan söylemeyeceğim, gerçekten harika görünüyor!

Paraşüt Derisi

Paraşütün mavi kamuflaj derisi önümüzdeki sezon yayınlanacak. Ortada herhangi bir fantezi tasarımı yoktur ve biraz resmi tutulur.

PUBG Mobile Sezon 18 Çıkış Tarihi

Yaklaşan 18. Sezonun Royale Pass’ı muhtemelen Mart ayının ortasından sonra, 19 veya 20 civarı yayınlanacak. Mevcut sezonun bittiği zamana göre bir tarih tahmini belirleyebiliriz. PUBG Mobile için Sezon 18 RP, 19 Mart’ta sona erecek, bu nedenle yenisinin oyuna girmesi çok uzun sürmeyecek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
4
Beğenmedim
3
Sıkıcı
3
Zor
3
İlginç
2

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %