Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.5 Beta Apk İndir

Her büyük güncellemeden önce PUBG Mobile geliştiricileri, yeni özellikleri test etmek ve sonlandırmak için bir beta sürümü yayınlar.

PUBG Mobile 1.5 beta sürümü yakın zamanda piyasaya sürüldü. Her beta sürümünde olduğu gibi, oyuncuların buna erişmek için bir Davet Koduna/Bağlama Koduna ihtiyacı vardır. Kayıtlı oyuncular, beta sürümde buldukları hataları veya aksaklıkları geliştiricilere bildirebilirler.

Bu makale, oyuncuların PUBG Mobile 1.5 beta sürümünü nasıl indirip yükleyebilecekleri konusunda ayrıntılı bir adım adım kılavuz sağlar.


APK dosyasını kullanarak PUBG Mobile 1.5 beta sürümü nasıl indirilir

Oyuncular, bir APK dosyası kullanarak PUBG Mobile 1.5 beta’yı indirmek ve yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilir:

Adım 1: Oyuncular, aşağıda verilen bağlantıyı kullanarak beta sürümü için APK dosyasını indirmelidir:

PUBG Mobil 1.5 beta APK indir

Not: PUBG Mobile 1.5 beta APK dosyasının boyutu 722 MB civarındadır. Bu arada, kaynak paketinin boyutu oyuncunun seçtiği seçeneğe bağlıdır. Oyuncular, dosyayı indirmeden önce cihazlarında yeterli depolama alanına sahip olduklarından emin olmalıdır.

Adım 2: Oyuncular daha sonra “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” seçeneğini etkinleştirebilir ve dosyayı yükleyebilir.

Oyuncuların iki kaynak paketinden birini seçmesi gerekiyor

Adım 3: Kurulum tamamlandıktan sonra oyuncular oyunu açabilir ve istedikleri kaynak paketini seçebilirler. Daha sonra “Misafir” düğmesine tıklayabilirler.

Oyuncular, seçtikleri kaynak paketini seçtikten sonra “Misafir” seçeneğine tıklamak zorunda kalacaklar.

Adım 4: Davet Kodunu soran bir iletişim kutusu belirecektir. Kodu girdikten sonra oyuncular “Tamam” düğmesine basmalıdır.

Oyuncular aktivasyon kodunu ekrandaki metin alanına girebilir
Oyuncular aktivasyon kodunu ekrandaki metin alanına girebilir

Oyuncular artık PUBG Mobile 1.5 beta sürümüne erişebilecek ve tüm yeni özelliklerin keyfini çıkarabilecek.

Bir oyuncu kurulum sırasında bir ayrıştırma hatasıyla karşılaşırsa, dosyayı yeniden indirmeyi deneyebilir ve yukarıda verilen adımların aynısını tekrar uygulayabilir.

Pubg Mobile 1.5 Beta sürümüdür. Nihayi sürüm değildir. Daha yeni sürüm çıkmamış olup Başka web sitelerinde PUBG mobile 1.5 Adı altındaki linkleri yada apk’lardan kaçınmalısınız. Telefonunuza zararlı yazılımlar yükleyebilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %