Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Çıkış Tarihi

Konu Güncelleme: 01.07.2021 06:00 Çıkış tarihi PUBG Mobile 1.5 güncellendi. Pubg Mobile 1.5 Güncellemesinin Tüm yeniliklerinini Bu başlıktan takip edebilirsiniz.

Pubg Mobile Apk Olarak Buradan indirebilirsiniz.

En popüler mobil oyunlardan biri olan PUBG Mobile, Mayıs ayında PUBG Mobile Season 19’u tüm dünyaya duyurdu. PUBG Mobile 1.4 global sürümünde beklendiği gibi birçok eklemeyi de beraberinde getirmiştir. Şimdi bir sonraki sürüm PUBG Mobile 1.5 üzerinde çalışıyor. Temmuz ortasında gerçekleşecek olan PUBG Mobile Season 20 sürümünün bir sonraki sezonu ile eşleşecek. 2 ay ömrü olan PUBG Mobile Sezon 19, 12 Temmuz’da sona erecek.

Sıralanmış birkaç cazibe merkezi daha var. Bunlardan biri, PUBG New State oyununun piyasaya çıkması ile ilgili. 

Bildiğiniz gibi Cepofisi.com her zamanki gibi En güncel PUBG mobile haberlerini ilk olarak sizlerle buluşturan bir web site. Bu makalemizde sizlere PUBG Mobile 1.5 Sürünü ile ilgili duyduklarımızı, okuduklarımızı, ve fikir sahibi olduğumuz özelliklerinden bahsedeceğiz.

PUBG Mobile V1.5 ne zaman çıkacak?

Royal Pass zaman çizelgesinden farklı olarak PUBG’nin oyun için sunduğu yükseltmeler arasında kesin bir süre yoktur.

Spekülasyonlar, PUBG Mobile 1.5 Global versiyonunun yeni versiyonunun Battlegrounds Mobile Hindistan. lansmanı ile birlikte çıkacağını söylüyor.

6 Temmuz da yayınlanacağı ön görülüyordu şu anda resmi bir açıklama gelmemekle birlikte Pubg tarafından güncellemeyi duyurduğunu görüyoruz. 6-7-8 Temmuz gibi Sitemizden APK ve OBB olarak PUBG Mobile 1.5 Sürümünü kolaylıkla İndirebilirsiniz.

PUBG Mobile 1.5 Sürüm sızıntıları

Geliştiriciler her yeni sürümde oyuna inanılmaz ek özellikler eklemeye devam ediyor. Özellikle PUBG PC veya PUBG Game for Peace, Çin varyantında mevcut olanlardan ipuçları alarak haritaları tamamlamak için çalışıyorlar.

Sızıntılar, yeni 1.5 sürümünde de durumun böyle olacağını doğruluyor. Barış için PUBG PC veya PUBG Game’de zaten mevcut olan özellikleri de içerecek.

Bu listeyi internet üzerinden çeşitli kaynaklardan derlediğimizi unutmayın. Bu sızıntılar, kaynaklar tarafından görüntüleme ve tıklamalar için tahrif edilebilir.

Vikendi, Vikendi 2.0 Olarak Geri Dönüyor

Bazılarına göre PUBG Mobile 1.4 global versiyonunda kaldırılan Vikendi haritası geri dönüş yapıyor. Görebildiğimiz kadarıyla Krafton Org, Higher Definition modelleriyle tüm haritayı tamamen yeniledi.

Dino Park, Dino City olarak değişecek. İçinde daha fazla bina ve yapı olacak. Haritanın içinde özel bir zamanla sınırlı macera parkına sahip olduğu önceki etkinliklerde olduğu gibi, Vikendi’nin 1.5v’si de oyuncuların istedikleri zaman binebilecekleri kalıcı bir eğlence parkı içerecek.

Bazı yeni evler olacak ve eski evler yenilenecek. Vikendi’de sabit duran tren de haritanın her yerinde hareket edebilir. Gerçek görünmesi için birkaç tren yolu ve istasyonu eklenecek. Oyuncular ne isterlerse dilesinler tren yok edilemez ve durdurulamaz olacak.

Paramo (Yeni harita)

Kaynağa göre “Paramo” adlı oyuna yeni bir harita eklendiği söyleniyor. Bu harita şu anda PUBG PC’de mevcut.

Paramo, aktif bir yanardağ içeren bir volkanik vadi haritasıdır. Bu haritanın boyutu daha küçük, diyelim 3×3, Karakin’e benzer. Uçağın oyuncuları ve airdropları bırakacağı ve yerini bir kargo helikopteri alacağı söyleniyor. Bu harita sürümün bir parçasıysa, oyun boyutunun artmasını bekleniyor.

MG3 Silahı

Kaynak:YouTube/PUBG

Oyuna MG3 veya Maschinengewehr Modell 3 olarak isimlendirilecek yeni bir silah eklenecek. Bu silah, oyuncuların airdropta aldığı tüm zamanların favorisi M249’un yerini alacak.

MG3, 75 adet 7.62mm mermi mühimmatına sahip olacak. Bir dergi, bir alt ray ve hatta bir stoğu olmayacak. Silahın RPM’si 660 olacak ve oyuncular RPM’yi 990 olarak değiştirebilecek. (PUBG PC’de mevcut)

Atılabilir Malzeme

İyileştirici malzeme veya cephane yetersizken sizi ve takım arkadaşlarınızı ayıran kırık bir duvarın olduğu bir çatışmada mı sıkışıp kaldınız?

Bu özellik yayınlanırsa sorunu rahatlıkla çözebilir. Oyuncular ekipmanlarını etrafa atabilir, bu da oyuncuların birbirlerine bir şeyler vermesini kolaylaştırır.

Dirt Bike (Yeni Araç)

Kaynak: PUBG

Bu güncelleme, arazi motosikleti olan PUBG PC’den hayranların favorisi bir araç getirebilir. Oyundaki geleneksel bisikletlerden daha hızlı hareket eden hafif bir bisiklet.

Güncellenmiş Metro Royale

Kaynak: Instagram/PUBG Mobil

Resmi PUBG Mobile sayfasının yaptığı paylaşımlara bakacak olursak, güncellenmiş bir Metro Royale versiyonunun tanıtımını yaptıklarını görebiliriz.

Daha önce yayınlanan sürüm topluluk tarafından iyi karşılanmadı. Geliştiricilerin modu daha ilginç hale getirmek için yenilemeleri bekleniyor.

PUBG Mobile 1.5 Global Sürüm APK

Resmi sürüm Temmuz ayında çıkacak. Piyasadaki mevcut PUBG Mobile 1.5 Global sürüm APK indirmeleri, şu anda mevcut değil ve sürüm için bir çok link mevcut olsa da Kötü amaçlı yazılımlar içermektedir. Sürüm şu anda mevcut değildir. Bu Yüzden hiç bir APK olarak indirmeyiniz. Resmi sürümün yayınlanmasını bekleyiniz, ve sitemizden indirmeyi tercih ediniz. Çünkü PUBG Mobile’nin resmi Bağlantı linklerini, paylaşmaktayız. Sahte, APKlara dikkatli olunuz.

PUBG Mobile 1.5 Global sürüm APK resmi olarak yayınlandığında bu bölüm güncellenecektir.

Buradan indirebileceğiniz Linklere Gidebilirsiniz.

PUBG Mobile 1.5 global versiyonunda beklediğiniz ödül puanlarını bizimle paylaşın!

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

1 Yorum

  1. Pubg ile ilgili yenilikleri aradığımda sizi ziyaret ediyorum. İlk siz paylaşıyorsunuz. Vikendi haritası inşallh geri gelir

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %