PUBG New State

Bir sonraki PUBG: New State Alpha testi ne zaman başlayacak

PUBG: New State kapalı alfa testi artık tamamlandığında, hayranlar bir sonraki testin ne zaman tekrar başlayacağını merak ediyor olabilir.

Birçok oyuncu, geçen hafta PUBG: New State Kapalı Alfa ile bir sonraki büyük mobil Battle Royale deneyiminin keyfini çıkarıyor. Onlar ettik yeni bir harita, Troi’un 2051 araştırdı ve oynanır iyi silahlar. Ne yazık ki, Kapalı Alfa testi artık sona erdi ve birçoğunun bir sonraki PUBG: Yeni Durum Alfa testinin ne zaman başlayacağını merak etmesine izin verdi.

Bir sonraki PUBG: Yeni Durum alfa testi ne zaman?

PUBG: Yeni Durum Kapalı Alfa testi 14 Haziran 2021’de sona erdi. Testin tamamlanmasıyla geliştirici Krafton, muhtemelen oyunculardan gelen tüm geri bildirimleri gözden geçiriyor.

Ne yazık ki, bir sonraki PUBG: New State Alpha testi için kesin bir çıkış tarihi yok. Ancak, geliştirici önceki testte bulunan hataları düzelttikten sonra, önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla testin başlamasını bekliyoruz.

PUBG: New State’in elbette 2021’in sonundan önce piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu, oyuncuların önümüzdeki aylarda muhtemelen bir Beta dahil olmak üzere birden fazla testin yayınlanmasını bekleyebileceği anlamına geliyor.

PUBG: New State Closed Alpha testini kaçıranlar için, Troi 2051 haritasında üç dakikadan fazla oynanışla aşağıdaki geliştirici Krafton’ın videosuna göz atın.

Bu oynanış videosu, geliştiricinin oyuncuları PUBG: New State boyunca bir yolculuğa çıkarmayı planladığı “Field Trip” serisinin Birinci Bölümüdür.

Umarım yakında başka bir PUBG: New State alfa testi başlar. Belki, sadece belki, onun yerine bir çeşit Kapalı Beta testi alacağız.

Paylaşacak daha fazla bilgi alır almaz sizi en son PUBG: New State haberleriyle güncel tutacağız. Şimdilik tek yapabileceğimiz bir sonraki Tavuk Yemeklerimizin gelmesini beklemek ve resmi PUBG: New State Twitter hesabını takip etmek. Umarız oyuncular bu yepyeni Battle Royale oyununa bir kez daha dalmak için çok fazla beklemek zorunda kalmazlar.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %