Battlefield Mobile

EA Battlefield Mobile Duyurdu

Oyun serisinin yapımcısı EA (Electronic Arts), bir basın açıklamasında, Battlefield atış oyunları serisinin yakında mobil cihazlara da geleceğini duyurdu. Yeni Battlefield oyunu 2022’de akıllı telefonlar ve tabletler için satışa sunulacak.

EA, bunun bağımsız bir oyun olacağını ve konsol ve PC için yaptıklarından tamamen farklı olacağını açıkladı. EA’ya göre mobil platform için özel olarak tasarlanmıştır. Mobil Midnight Star serisinin arkasındaki ekip olan Industrial Toys, Battlefield Mobile’ı geliştirmek için DICE ile birlikte çalışıyor.

“Hareket halindeyken Battlefield’ı gerçeğe dönüştürmek için iToys tarafından sıfırdan inşa ediliyor ve tam teşekküllü, beceriye dayalı bir deneyim bekleyebilirsiniz. DICE Genel Müdürü Oskar Gabrielson bir basın bülteninde yaptığı açıklamada, bu mobil oyun şu anda önümüzdeki yıl piyasaya sürülmeden önce bir test dönemine giriyor, bu nedenle daha fazla detayın gelmesini beklenilmesi gerekmekte olduğunu” söyledi.

Bunun dışında EA, PC ve konsol için yeni nesil Battlefield oyununu geliştirmek için Electronics Arts stüdyosu, Criterion ve Gothenburg ile birlikte çalışıyor. “Birlikte, 2021’in sonlarında keyfini çıkarmanız için dudak uçuklatan bir deneyim yaratıyoruz.”

Spekülasyonlar, PC ve konsol için yeni nesil Battlefield oyununun Battlefield 6 olarak adlandırılacağını öne sürüyor. Şirket, yeni nesil Battlefield oyununun bu yılın ilerleyen aylarında, ancak kesin zaman çizelgesi olmamasına rağmen bu Tatil sezonunda piyasaya sürülebileceğini açıkladı. şu an itibariyle duyuruldu.

EA, konsol ve PC için yaklaşan Battlefield oyunu üzerinde çalışan “şimdiye kadarki en büyük geliştirme ekibine” sahip olduğunu söylediği için büyük değişiklikler bekleyin. Şirket bunu “cesur bir adım” olarak tanımlıyor.

Şu anda günlük oyun testi modundayız: parlatma, dengeleme ve elimizden gelen en iyi Battlefield oyununu yapma. Bunun cesur bir adım olduğunu söyleyebilirim. EA, Battlefield hakkında sevdiğimiz her şeye sahip ve hepsini bir sonraki seviyeye taşıyor ” dedi.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %