Teknoloji

Yeni WhatsApp Güncellemesi Fotoğraf Ve Videoları Daha Büyük Önizleme Olanağı Tanıyor

WhatsApp, kullanımı daha iyi hale getirmek için yeni özelliklerin sunulmasını gerektiren yeni bir güncelleme aldı. Bu tür küçük ama yararlı özelliklerden biri, fotoğrafları ve videoları bir sohbette tamamen görüntüleme yeteneğidir. 

Duyuru, mesajlaşma platformunun Twitter kullanıcı adı üzerinden yapıldı. WhatsApp’ın yeni güncellenmiş sürümündeki yeniliklere bir göz atın.

Yeni WhatsApp güncellemesi bu özellikleri getiriyor

Yeni WhatsApp güncellemesi, sürüm 2.21.80, artık bir sohbet penceresinde fotoğrafların ve videoların daha büyük bir önizlemesini almanıza olanak tanıyor. Bu, paylaşılan medyaya dokunmanıza ve onu ayrı olarak görüntülemenize gerek kalmadan rahat kullanım sağlar. 

Özellik daha önce iOS için duyurulmuştu ve artık tüm WhatsApp kullanıcılarına (hem Android hem de iOS) ulaştı.

Bunun dışında Kaybolan Mesajlar için de gelişmeler mevcut. Artık bir WhatsApp grubuna dahil olan her kişi, kaybolan mesaj ayarlarını varsayılan olarak değiştirebilir. Artık bunu yapmak için bir yöneticiye ihtiyaçları yok.

Bununla birlikte, WhatsApp grup yöneticileri, işleri ellerine almak için ‘Grup Bilgilerini Düzenle’ ayarlarını değiştirerek özellik üzerinde hala kontrole sahip.

Yeni WhatsApp güncellemesi, kullanıcıların bu yeni değişikliklere erişmesi için kullanıma sunulmaya başladı.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %