Xiaomi

Xiaomi Mi Note 10 Android 11 güncellemesi yayınlandı

27 Ağustos 2020’de Xiaomi, kapalı beta test kullanıcıları için Mi Note 10 Android 11 güncellemesini yayınladı. Beş ay sonra güncelleme halka sunulmaya başladı. Ancak güncelleme, “Beta Kararlı” yapı olarak etiketlendiğinden şimdilik sınırlı. Bugünden itibaren birkaç gün içinde daha fazla kişi erişebilecek, ancak manuel kurmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan indip kurabilirsiniz.

Dikkat: ÇİN Sürümüdür. Sürüm numarası RFDCNXM‘dır Sürüm numarasına sahip olmayan kullanıcılar. İndirse bile sürümü güncelleyemezler.

Android 11 Sürümünü Kullanmak için Yazılımı RFDCNXM ile değiştirmeniz gerekecektir. Sabırlı olun çok yakında Global Sürümü de yayınlanacaktır.

Xiaomi’nin şimdi Mi CC9 Pro Android 11 güncellemesini yayınlamasıyla, global ROM (Mi Note 10 / Pro) kullanıcılarının da güncellemeyi yakında almaya başlayacağı anlamına geliyor. Her iki telefon da aynı geliştirmeye sahip ve içlerinde çalışan ROM aynı. Bununla birlikte, CC9 Pro Çinli ROM kullanıcıları içindir, Note 10 / Pro ise Global ROM’u çalıştırır. Şimdilik, MIUI 12.1.3.0 RFDCNXM sürüm numarasıyla birlikte gelen Android 11 güncellemesini alıyor. Güncellemenin önümüzdeki günlerde diğer bölgelere yayılmasını bekliyoruz ve bu, Mi Note 10 / Pro’nun Android 11 güncellemesini almaya başladığını göreceğimiz çok yakın. 

Bu arada, güncelleme Android 11’de bulunan özelliklerle geliyor. Çoğu MIUI 12’ye entegre edilmiş olduğundan fark etmeyebilirsiniz. Ancak yine de bazı değişiklikleri ve birkaç şeyi fark edeceksiniz. Güncellemeyi kontrol etmek için Updater Uygulamasına (Sistem Güncellemeleri) gidin ve manuel bir tarama yapın veya aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

Not: Bu yapı, Beta bir Android yükseltmesidir ve gecikmelere neden olabilir. Yükseltmeden önce verilerinizi yedekleyin ve yükseltme sonrasında sorunlarla karşılaşırsanız lütfen fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Mİ NOTE 10 / Mİ CC9 PRO ANDROİD 11 GÜNCELLEMESİNİ İNDİRİN

  • Aygıt Adı: Mi CC9 Pro / Mi Note 10 / Pro
  • Sürüm: MIUI 12.1.3.0 RFDCNXM
  • Kod adı: Tucana
  • Bölge: Çin
  • Tür: Beta kararlı
  • Android sürümü: 11
  • MD5: 2a2aeb872782fe45adb9b1d576ab27d0
  • İndirme Linki:  Recovery

Kurulum yapmadan önce tüm yedeklerinizi almayı unutmayın aksi taktirde Telefondaki tüm verileriniz silin veya silinebilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %