Xiaomi

Xiaomi Mi Mix 4’ten Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı

Xiaomi, yakın zamanda ilk katlanabilir telefonu Mi Mix Fold ile Mi Mix serisini yeniledi. Şirketin şimdi, yakında piyasaya sürülmesi muhtemel olan ve çok söylentili Mi Mix 4’ün piyasaya sürülmesiyle seriyi daha da genişletmesi bekleniyor. 

Geçmişte gördüğümüz bir takım sızıntılara ek olarak, sonuncusu telefonun alabileceği tüm özelliklerden bahsediyor. 

Mi Mix 4’ten yeni sızıntı ortaya çıktı

MyDrivers tarafından hazırlanan bir rapora göre, Xiaomi Mi Mix 4 büyük olasılıkla mevcut Mi 11 Ultra gibi premium segmentte yer alacak. Bunun dışında, mevcut yüksek kaliteli Xiaomi telefonundan daha pahalı olması bekleniyor. 

Önceki Mi Mix cihazlarına çok benzer şekilde, bunun da neredeyse hiç çerçevesi olmayan uçtan uca bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bunu başarmak için, bir Xiaomi telefonu için bir ilk olacak olan ekran altı bir ön kameraya sahip olabilir. Bu, daha önce kullanılan bir pop-kamera mekanizmasının yerine olacak.

Ancak, ekranın birkaç yerde tehlikeye girmesi muhtemeldir. Quad HD+ yerine Full HD+ ekran çözünürlüğü ile gelmesi muhtemel. Henüz bu konuda bir onay olmamasına rağmen, yüksek yenileme hızını desteklememe ihtimali var.

Bununla birlikte, Mi Mix 4’ün üst düzey özelliklerin ve özelliklerin bir karışımı olması bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 888 yongası ile çalıştırılması ve 120W hızlı şarj desteği ile 4.500mAh pil alması bekleniyor.

Diğer detaylar bilinmiyor. Ancak önceki sızıntılar, telefonun 100 megapiksel kamera alabileceğini ve Android 11 tabanlı MIUI 12 çalıştırabileceğini gösteriyor. Ekranda parmak izi tarayıcısı da olması muhtemel.

Premium Xiaomi akıllı telefonunun ne zaman giriş yapacağına dair bir haber olmasa da, bu yıl olabilir.

Bu detaylar sadece söylenti olduğu için Xiaomi’nin bazı resmi detayları açıklamasını beklememiz gerekiyor , bu nedenle daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %