Xiaomi

Xiaomi Mi MIX 4 Ekran Altı Kamera İle Geliyor

Xiaomi Mi MIX 4, bir ekran altı kameraya sahip olacak

Üstteki yazıda vurguladığımız gibi tam anlamıyla, bu özel bilgi gerçekten emin görünüyor, bundan yüzde 100 emin. Ekran altı kameraya ek olarak, telefonun muhtemelen kavisli bir ekran kullanacağından bahsetti.

Diğer çeşitli yeni teknolojiler kullanılacak, ancak ayrıntılara girmedi. Doğrusu, Mi MIX 4’ün hala oyunda olduğunu bilmiyorduk. Xiaomi yakın zamanda Mi MIX Fold’u duyurdu, bu yüzden Mi MIX 4’ün gelip gelmeyeceğinden emin değildik.

Öyle görünüyor ve Mi MIX Fold’dan daha sıradan bir akıllı telefon olacak. Sızıntılar ayrıca, makalenin yukarısında görebileceğiniz cihazın konsept görüntüsünü de paylaştı. Bu bir sızıntı değil, bu yüzden bunu aklınızda bulunsun

Mi MIX 4’ün ne zaman piyasaya çıkacağından henüz bir haber yok, ancak bu yıl gelecek gibi görünüyor. Mi MIX serisinin geçmişine ve bu telefonun bazı yeni teknolojileri kullanacağı gerçeğine dayanarak, yüksek kaliteli bir akıllı telefon olacağını umuyoruz.

İşlemci Tercihi Snapdragon 888 Olacak

Bu nedenle cihaz Snapdragon 888 ile gelmesini bekliyoruz. Eğer Premium bir telefon olacaksa Snapdragon 888’u hak etmeli. Cihaz muhtemelen son derece ince çerçevelere ve hatta tek tip çerçevelere sahip olacak.

Xiaomi, bu yıl Mi 11, Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra ve Mi MIX Fold dahil olmak üzere birkaç üst düzey akıllı telefon piyasaya sürdü. Mi MIX 4’ün bu cihazlardan nasıl ayırt edileceğini görmek ilginç olacak.

Ekran altı kamerası, telefonun piyasadaki diğerlerinden çok daha iyi görünmesini sağlayacağı için kesinlikle ana satış noktalarından biri olacak. Xiaomi, bir süredir ekran altı kamera teknolojisini üzere çalıştığını biliyorduk.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %