Xiaomi

Xiaomi İlk Katlanabilir Telefonu Mi MIX 4 Geliyor

Geçen hafta TENAA’da sertifika aldıktan sonra, sonraki iki yeni Xiaomi süper amiral gemisi olan Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra dün doğrulandı ve çıkış tarihi Mart 29 olarak planlandı.

Aslında, Çin’den gelen yeni bir sızıntıya göre, M2011J8C model numaralı bir Xiaomi akıllı telefon 16GB ve 512GB dahili hafıza ile onaylanmış olacaktı.

Geçmişte öğrendiğimiz gibi M2001J18 model numaralı bu yeni cihaz, Xiaomi’nin bir sonraki katlanabilir olmalı ve Xiaomi Mi MIX 4 adı altında gelmesi gerekiyor.

Katlanabilir, iç katlama yapısında Samsung’un Galaxy Fold2’ye benzer bir tasarım kullanmalı, bu nedenle içeride büyük bir ekran ve dışarıda daha küçük bir ekran olmalı. Dahası, teknolojinin yaygınlaşması ve giderek olgunlaşan tedarik zinciri sayesinde, Xiaomi’nin cihazı iyi bir kullanıcı deneyimi getirmeli ve daha da önemlisi, fiyatı çeşitli Samsung Galaxy Fold2 ve Huawei Mate X2’den daha düşük olmalıdır.

Diğer spesifikasyonlara gelince, Xiaomi Mi MIX 4 8,03 inçlik bir dahili ekrana sahipken, harici olarak 6,38 inçlik bir ekran olacak. Açıkça görülüyor ki akıllı telefon, piyasadaki en performanslı mobil CPU olan Snapdragon 888’in yanı sıra 16 GB’a kadar LPDDR5 RAM ve 512 GB’a kadar UFS 3.1 dahili bellek tarafından desteklenecek.

Son olarak, kullanılabilirlik ve fiyatlar açısından. Xiaomi’nin katlanabilir modelinin 29 Mart 2021’de çeşitli Xiaomi Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra ve yeni dizüstü bilgisayar serileri ile birlikte sunulacağı artık neredeyse kesin. Fiyat için Mi MIX 4, 1300 Euro altın da çıkmaması düşünülüyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %