Xiaomi

Xiaomi 12 Canlı Görüntüleri Sızdırıldı

Xiaomi, şirket yeni nesil Snapdragon 8 Gen1 yonga setine sahip ilk akıllı telefonu Xiaomi 12 piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yaklaşan Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12X dahil olmak üzere birkaç model içerecek. Lansman öncesinde, iddia edilen Xiaomi 12’nin canlı görüntüleri çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Xiaomi 12 Canlı Görüntüleri Sızdı

Şu anda, Xiaomi 12 lansman tarihi hala açıklanmadı. Ancak, söylentilere göre Xiaomi 12’nin canlı görüntüleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve özelliklerini ortaya çıkardı. Bununla birlikte, sızdırılan canlı görüntü yalnızca arka paneli, özellikle de yalnızca kamera modülünü ortaya koyuyor.

Weibo’da paylaşılan Xiaomi 12’nin bu canlı görüntüsü, yaklaşan akıllı telefonun kamera kurulumunu gözler önüne seriyor. Bu görüntüye inanılırsa, yakında çıkacak olan Xiaomi akıllı telefonun arkasında üçlü kamera kurulumu yer alacak. Kamera muhafazasında ayrıca mikrofon ve LED flaş için kesikler bulunur.

Ayrıntılara girersek, Xiaomi 12’nin iddia edilen canlı görüntüsü, birincil sensör için büyük bir kesik ortaya koyuyor. Bu, sensörün daha fazla ışık ışınının çekim yapmasına izin verdiğini ve düşük ışıkta ayrıntılı fotoğraflar çekebileceğini gösteriyor. Kamera kurulumu da Mi 10T ve Mi 10T Pro modellerine oldukça benzerlik gösteriyor.

Xiaomi 12 Lansmanı: Ne Beklemeli ?

Söylentiler, Xiaomi 12 ile ilgili spekülasyonlarla dolup taştı. Telefonda, 120 Hz yenileme hızına sahip kavisli bir AMOLED ekran da dahil olmak üzere çeşitli yükseltmeler olacağı tahmin ediliyor. Kaputun altında, yeni Xiaomi telefonu gücünü yeni nesil Snapdragon 8 Gen1 işlemciden alacak.

Ayrıca telefon, cihazın şarj süresini önemli ölçüde azaltabilecek 120W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Raporlar, Xiaomi 12’nin 50MP birincil kameraya sahip olacağını gösteriyor. Ancak, bu henüz doğrulanmadı ve bir tuz tanesi ile almak en iyisidir.

Şu anda, Xiaomi 12 lansman tarihi hala tamamlandı. Yaklaşan telefon, yeni Snapdragon işlemcili ilk akıllı telefon olarak piyasaya sürülecek Moto Edge X30 Pro gibi diğer cihazlarla yeniden yarışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu