iPad

Windows 10’dan iPad Tabletlere Müzik Yükleme

Merhaba arkadaşlar, bir çoğumuz uzun yıllardan beri iPad Kullanmakta yada Android işletim sisteminden sıkılıp farklılık yaratmak için iOS yani iPad Tabletlere geçiş yapmışızdır. Hepimizin ortak sorusu Windows işletim sisteminden iPad Tabletimize nasıl Müzik yükleyebiliriz.

Normal şartlarda Android cihazlarda Bilgisayarımıza USB kablosunu bağlayıp daha sonra Bilgisayarım Seçeneğinden Tableti sürücüsünü bulup kolay bir şekilde Müzik yüklüyorduk. Peki ya iPad’de Müzik Nasıl yükleyebiliriz ?

iPad Tabletimize Ne kadar da Karmaşık gözükse de aslında Müzik yüklemek çok basittir.

Müzik Yüklemek için ilk olarak Apple firmasının kendisine ait iTunes Programına Sahip olmamız gerekiyor.

iTunes Programını Yüklememiz için ilk olarak aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

İndirme işlemi başlaması için görseldeki uyarıyı alacaksınız. Microsoft Store adlı Uygulamayı Aç Tıklayalım ve ardından işlemlere devam edelim.

Microsoft Store Uygulaması açıldığında.

Sarı OK işareti ile göstermiş Olduğum Yükle Yazan Mavi Butonu Tıklayalım.

İndirme işlemi bittikten sonra Uygulamayı Çalıştıralım. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra. iPad USB kablosu ile Bilgisayara Bağlayalım.

Yukarıdaki Uyarıyı alacaksınız. Bu Bilgisayarın “*** iPad’u” Üzerindeki bilgilere erişmesine izin vermek istiyor musunuz ? Sürdür Butonunu Tıklayalım ve ardından.

Tabletimize Görseldeki gibi bir uyarı gelecek. Güven | Güvenme Seçeneklerinden Güven Tıklayalım.

iPad artık bilgisayara bağlanmış durumda. Aşağıdaki Uyarıya Hayır, Teşekkürler Diyelim.

Buraya dikkat Kırmızı OK ile göstermiş olduğum Ufak bir iPad Simgesini Görüyorsunuz. Bilgisayarımızdan Kırmızı ile gösterdiğim Küçük iPad Simgesini Tıklıyoruz.

Evet Şu anda Müzik Yüklemeye Hazır durumdayız. Tekrardan Kırmızı OK ile göstermiş olduğum Müzikler yazılı yeri tıklıyoruz.

Ben 1 – 2 Numaralı Müzik Dosyasını Tabletimize Göndereceğim. Aşağıdaki görseldeki 2 Adet 1 ve 2 numaralı Müziğimi Tabletimize göndermek için Kopyala ve ardında Yapıştır Seçeneğini kullanacağım 1 Ve 2 Numaralı Müzik Dosyasını kopyalıyorum ve iTunes Uygulaması üzerine gelip boş bir yere CTRL + V komutu ile müziklerimi yapıştırıyorum.

Evet hepsi bu kadar Eğer Aşağıdaki gibi gözüküyorsa Bilgisayarındaki Müzikleriniz Tabletimize Yüklenmiş olacaktır.

Daha sonra Tabletimizden Müzik Uygulamasına girerek Parçalar Seçeneğinden Yüklemiş olduğunuz Müzikleri Dinleyebilirsiniz.

İşlemler bu kadar. Eğer takıldığınız veya Sorun yaşadığınız bir kısım olursa Yorumlar kısmından bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Yanındayım
0
Beğendim
0
Düşündürücü
0
Beğenmedim
0

1 Yorum

  1. Belki 5 site gezdim müzik yüklemek için yapamadım bu siteye rast geldim ok kolay bir şekilde müzikleri yükledim iyi ki varsınız.

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir