Teknoloji

WhatsApp yakında sohbetleri farklı bir numaraya taşımanıza izin verecek

6c294612e640c60e4cbb8c28e38f6aa6d64c46f5

WhatsApp, milyar kullanıcısı için sohbet aktarım sürecini iyileştirmekle oldukça ilgileniyor gibi görünüyor. Mesajlaşma uygulamasının birden fazla cihaz arasında sohbet transferlerini kolaylaştırdığı ve bunun bir uzantısı olarak başka bir özellik getirebileceği söylendi. 

Yakında insanların sohbetleri başka bir WhatsApp numarasına taşımasına izin verebilir, bu da insanlar için işleri çok daha sorunsuz hale getirebilir. 

İki numara arasında WhatsApp sohbet geçişi

WhatsApp bu özelliği şu anda Android hem de iOS için özelliğini test ettiğini öne sürdü özellikleri. 

Bununla, insanlar WhatsApp sohbetlerini farklı bir numaraya aktarabilecekler ancak bir uyarı olacak. İlk olarak, kullanıcılar istedikleri zaman sohbetleri aktaramazlar. Bu, yalnızca yeni bir telefona geçmeleri durumunda olabilir. Mesajların yanı sıra medya da aktarım sürecinin bir parçası olacak.

Whatsapp Son Sürümü İndir.

WhatsApp şu anda yalnızca hesapla ilişkili numara aynıysa sohbet yedeklemesine izin verdiği için bu, insanlar için bir rahatlama işlevi görecektir.

[appbox googleplay com.whatsapp&hl=tr&gl=US]

Yeni işlevsellik, Android ve iOS arasında kolay sohbet geçişine olanak tanıyan yakında çıkacak bir WhatsApp özelliğine ek olacak. Yine, bu, Android’den iOS’a veya tam tersi yönde geçiş yaptıklarında mesajlarını saklayamadıkları için kullanıcıların karşılaştığı en büyük sorunlardan birini çözecektir.

Bununla ilgili olarak sohbetleri senkronize etme yeteneğine işaret eden yeni bir ayrıntı da ortaya çıktı. Bu, insanların akışı ve kullanım kolaylığını sürdürmek için farklı cihazlarda bir WhatsApp hesabını senkronize edebileceği anlamına gelir.

Tüm bu özelliklerin, insanların aynı anda birden fazla cihazda (dörde kadar) WhatsApp hesabı kullanmasına olanak tanıyan daha büyük çoklu cihaz destek özelliğinin bir parçası olması bekleniyor.

Ancak, bu özelliklerin kullanıcılara ne zaman sunulacağına dair bir bilgi yok.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %