Teknoloji

Whatsapp Tekrardan Hizmet Şartları Güncellemesi Bildirimi Gönderiyor

0e35f3fc6f8f970dee0c59dd2044be000deb9e49

WhatsApp bu yılın başlarında, Kullanıcılarını uygulama içi uyarılar yoluyla bilgilendirerek Hizmet Şartları’nı (ToS) ve gizlilik politikasını değiştireceğini duyurdu. Son 15 Mayıs tarihinden önce, şirketin yeni Hizmet Şartları’nı kabul etmelerini istemek için bir kez daha hem iOS hem de Android uygulama kullanıcılarına uygulama içi uyarılar gönderdiği bildiriliyor.

WABetaInfo’ya göre, yeni uygulama içi uyarılar şu anda yılın başında ilk kez gönderdiği Hizmet Şartları’nı kabul etmeyen kullanıcılara gönderiliyor. Bu, Şubat ayında yeni hizmet şartlarını zaten kabul ettiyseniz, bir kez daha kabul etmenizin istenmeyeceği anlamına gelir. 

WABetaInfo tarafından paylaşılan yeni ekran görüntüsü, şirketin tüm kullanıcılarından anlık mesajlaşma platformunu kullanmaya devam etmek için 15 Mayıs son tarihinden önce yeni hizmet şartlarını ve güncellenmiş gizlilik politikasını kabul etmelerini istediğini gösteriyor.

Ek olarak, şirket, kullanıcılarına, hizmet şartlarında ve gizlilik politikasında yapılan tüm değişikliklere rağmen, platformun uçtan uca şifreli kalacağını açıklıyor gibi görünüyor. Buna göre bu değişiklikler, kullanıcıların işletmelerle kolayca sohbet etmesine yardımcı olacak ve bunların bir kısmı, işletmelerin sahip olduğu ayrı hizmet şartları nedeniyle Facebook ile tercihli bir hizmet olarak paylaşılabilecek.

Dahası, güncellemeyle WhatsApp, kullanıcıların platformunda yapacağı değişikliklerin yanı sıra işletmelerin sohbetlerini nasıl yönettiği konusunda kullanıcılarına daha fazla bilgi sağlayacak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %