Mobil Oyunlar

Ubisoft, Tom Clancy’s The Division’ın Mobil Versiyonunu Duyurdu

Ubisoft bir kez daha mobil uygulama pazarlarındaki varlığını göstermek istiyor ve bu sefer Tom Clancy’s The Division ile birlikte. Özel haber, Ubisoft EMEA İcra Direktörü Alain Corre tarafından açıklandı.

Oyun, Amerikalı bir romancı olan Tom Clancy Leo Jr. tarafından başlatılan orijinal Tom Clancy serisine dayanıyor. Franchise, romanlar, oyunlar ve filmler de dahil olmak üzere bir dizi medyayı kapsıyor.

Bölüm’ün ilk sürümü Mart 2016’da gerçekleşti ve şimdi bir şekilde mobil cihazlara gelme zamanı. Bununla birlikte, oyun hala geliştirme aşamasında olduğundan ve platformları ve minimum sistem gereksinimleri hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Ubisoft, romancının çalışmalarına dayanarak aksiyon FPS oyunlarını ortaya çıkarmak için bu adı kullanıyor. Bölüm aynı zamanda aynı markanın bir parçasıdır. Mobil başlığın duyurulmasıyla birlikte Ubisoft, The Division için de bir zaman çizelgesi hazırladı.

Ubisoft, zaman çizelgesini The Division’s Universe olarak adlandırdı. Projenin çok büyük olacağı varsayılabilir. Yukarıdaki zaman çizelgesi, oyunların yeni içerikle birlikte birden fazla sürüm alacağını belirtiyor.

Ve Tom Clancy evreninin ve Netflix hayranlarının tüm hayranları için iyi bir haber de The Division’ın yakın gelecekte bir roman ve bir film yayınlayacağıdır.

Division filminde baş rollerde Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal başrolde olacak. Şimdiye kadar topladığımız tüm bilgiler bu. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %