Teknoloji

Twitter “Göndermeyi Geri Al” Özelliği Üzerinde Çalışıyor

Hiç tweet atıp hemen pişman oldunuz mu? Twitter sadece sizin için bir şey üzerinde çalışıyor.

Twitter Yakında Yeni Tweetleri Geri Almanıza İzin Verebilir

Jane Manchun Wong, tüm favori platformlarımızın özellikleri söz konusu olduğunda internetin gizli bir casus için sahip olduğu en yakın yer. Bir kez daha, tersine mühendis, henüz piyasaya sürülmemiş bir özelliği ortaya çıkardı ve bu sefer, kullanıcılara son tweet’lerini geri almaları için yaklaşık beş saniye veren bir zamanlayıcı.

bu yararlı olabilir, ancak gönder tuşuna basmadan hemen önce tweet’inizde bir yazım hatası fark ederseniz, bazı insanlar zamanlayıcının az önce yükselen tweet’i göstermesi durumunda çok daha faydalı olacağını belirtti.

Kullanıcı arabirimi ve kullanıcı deneyimi tasarımcısı David Svezhintsev ( @daveranan ), Wong’un tweet’ine şu cevabı verdi: “Bu durumda, bu ticker akışını izlerken tweet’in bir önizlemesini olmasını isterdim.”

Bu, tweet’ler için bir düzenleme düğmesine en yakın olanı olabilir. Twitter kullanıcıları, hizmetin 2006’da ilk kez başlatılmasından bu yana pratik olarak bir düzenleme düğmesi için dert yanıyorlar. Ne yazık ki, Twitter CEO’su Jack Dorsey WIRED ile yaptığı bir YouTube röportajında hizmetin “muhtemelen bunu asla yapmayacağını” doğruladı.

Wong, Twitter’ın Revue sayesinde haber bültenlerini entegre ettiğini keşfeden de ilk kişi oldu.

Twitter’ın Mağazada Başka Neleri Var?

Twitter’ın tüm kullanıcıları için geri alma zamanlayıcısını ne zaman ekleyeceğini bilmiyoruz. Wong’un geçmişi oldukça çeşitlidir; bazen yeni özellikleri resmi olarak piyasaya sürülmeden aylar önce keşfeder. Diğer zamanlarda, çıkış tarihi çok uzun sürmez.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %