Xiaomi

Tüm Android Cihazlar İçin MIUI Galeri Uygulaması İndir

Bulut ile senkronize edin

Adından da anlaşılacağı gibi, bu, MIUI Galerisi’nin Mi Hesabınızla sahip olduğunuz fotoğrafları bulutla senkronize etmesi için kullanılır.

En iyi fotoğrafı seç

Yine adından da anlaşılacağı gibi, bu açık olduğunda, MIUI Galerisi en iyi fotoğrafları seçecek ve sizin için işaretleyecektir, böylece diğerleriyle karşılaştırabilir ve gerekli değilse silebilirsiniz.

Hatıralar

Bu, Google Fotoğraflar’ın nasıl işlediğine benzer bir özelliktir, ancak onları farklı bir şekilde gösterir. Galerinizden eski fotoğraflarınızı alır ve yeterli fotoğraf varsa cihazın şarjda olup olmadığını gösterir.

Yaratıcılık

Bu özellik, bir fotoğrafı düzenlerken kullanıcının resmi daha fazla özelleştirmesine olanak tanıyan daha fazla seçenek ekler.

Göndermeden önce HEIF’i dönüştürün

Bir resim kamera tarafından “HEIF” dosya uzantısıyla çekilirse, diğer uygulamalar tarafından doğru şekilde tanınmayabilir ve hatta seçtiğinizde resmi doğrudan reddedebilir. Bu seçeneği açtığınızda, MIUI Galerisi, resmi herhangi bir yere göndermeden ve paylaşmadan önce dosya uzantısını HEIF’den JPEG’e çevirecektir.

Ve artık bu yapıldı, ayarlardakinden başka özellikleri saymaya başlayabiliriz.

Düzenleme özellikleri

Bu bölümde size MIUI Galerisi’nde yapabileceğimiz tüm fotoğraf düzenleme seçeneklerini göstereceğiz.

Oto

Bu seçeneği seçtiğinizde, MIUI Galerisi size genel olarak daha iyi bir resim sunmak için otomatik olarak renk ayarlamaları yapmaya çalışacaktır.

Kırp

Adından da anlaşılacağı gibi, bu özellik fotoğrafları kırpmak için kullanılır. Ayrıca, ihtiyacınız olduğunda denemek isteyebileceğiniz, örneğin resmi kare olarak kırpmak gibi bazı kırpma şablonları da vardır.

Filtre

Bu özellik, fotoğrafa bir renk filtresi eklemek içindir. Deneyebileceğiniz birçok yerleşik renk filtresi vardır.

Ayrıntılı Düzenleme

Bu özellik, fotoğraftaki pozlama, parlaklık, kontrast, doygunluk, canlılık ve daha fazlası gibi birçok değişkeni düzenlemenize olanak tanır.

Karalama

Bu özellik, şekiller, işaretçiler ve daha fazlasını ekleyerek resmin üzerine çizim yapmanızı sağlar.

Metin

Bu tıpkı karalama özelliği gibidir, ancak kullanıcının mesaj balonları gibi bazı stilli olanlarla birlikte metin eklemesine izin verir.

Mozaik

Bu özellik, kullanıcının sadece klasik normal olanı değil, hatta bazı özel tarzlarda bile resme herhangi bir yerde mozaik eklemesine izin verir.

Sil

Bu özellik, işaretlediğiniz resimdeki şeyleri silmeye çalışacaktır, ancak en iyisi olmasa da, genellikle işi halleder.

Gökyüzü

Bu özellik, kullanıcının resmin arka planındaki gökyüzünü özel bir tane ile değiştirmesine izin verir ve ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey vardır ve bu yüzden siz de denemek isteyebilirsiniz.

Etiket

Tahmin edebileceğiniz gibi bu özellik, kullanıcının fotoğrafa çıkartma eklemesine izin veriyor.

Çerçeve

Bu özellik, kullanıcının resmin etrafına çerçeve eklemesini sağlar.

Ve bir çok özelliklerle tüm android cihazlarda çalışabilecek MIUI Galeri ve Fotoğraf Editör uygulaması indirilebilir.

İlk olarak bir üsteki dosyayı indirin ve kurun. İlk indirdiğiniz dosya MIUI Galeri uygulaması 2. İndirdiğiniz dosya ise MIUI Resim düzenleme uygulaması.

Tepkiniz ?

Mükemmel
2
Beğenmedim
1
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %