Oppo

Snapdragon 870 SoC ve Android 11’li OPPO Pad Geekbench’te göründü

OPPO, OPPO Pad’in piyasaya sürülmesiyle tablet pazarına girmeye hazırlanıyor ve cihaz birçok kez sızdırılmıştı. Tabletin bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürüleceği de ortaya çıktı.

Şimdi ise en son sızıntıda, OPD2101 model numarasını taşıyan OPPO Pad, Geekbench kıyaslama platformunda ortaya çıktı ve cihazla ilgili bazı önemli detayları ortaya çıkardı.

Tipster Mukul Sharma tarafından paylaşılan Geekbench listesi, cihazın Adreno 650 GPU ile birleştirilmiş 3.19GHz saat hızına sahip Qualcomm Snapdragon 870 dört çekirdekli işlemci tarafından destekleneceğini ortaya koyuyor.

Test edilen cihaz 6GB RAM’e sahip ancak farklı bellek konfigürasyonlarına sahip birkaç model daha olabilir. Cihaz, tek çekirdekli testte 4.582, çok çekirdekli testte ise 12.259 puan almayı başardı.

Ayrıca OPPO Pad’in kutudan Android 11 işletim sistemini çalıştıracağı da ortaya çıktı. Markanın akıllı telefonuna benzer şekilde, yaklaşan tabletin de kendi ColorOS özel arayüzü ile gelmesini bekliyoruz.

Önceki sızıntılar, OPPO Pad’in 120Hz yenileme hızı sunacak bir LED ekranla geleceğini ortaya çıkarmıştı. Kameraya gelince, 13 megapiksel birincil sensör ve ön tarafta selfie ve görüntülü görüşme için 8 megapiksellik bir snapper olacak. Pil kapasitesi henüz bilinmezken, 3C listesi 33W hızlı şarj desteğini ortaya çıkardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu