Samsung

Samsung’un Sonraki Galaxy Unpacked Etkinliği 11 Ağustos’ta Gerçekleşiyor

Samsung, 11 Ağustos’ta yapılması planlanan bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliği için medya davetiyeleri gönderdi.

Samsung, yıl ortası Galaxy Unpacked etkinliğinde tipik olarak yeni bir Galaxy Note cihazı da piyasaya sürüyor. Ancak bu, şirket 2021’de yeni bir Galaxy Note cihazı çıkarmayacağını doğruladığı için bu yıl olmayacak.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 11 Ağustos’ta Geliyor

Samsung’un 11 Ağustos Galaxy Unpacked etkinliğinin öne çıkan özelliği Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 olacak.

Şirket, etkinlik tanıtım videosunda yaklaşmakta olan katlanabilir cihazlarına dair ipuçları veriyor. Samsung Haber Odası’ndaki duyurusunda şirket, yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliğinde “mobil yeniliklerde bir sonraki bölümü açacağını” söyledi.

Söylentiler, Galaxy Z Fold 3’ün Galaxy Z Fold 2’den ve Samsung’un önceki katlanabilir cihazlarından kayda değer bir adım olacağını gösteriyor. İlginç bir şekilde, söylentiler Samsung’un yeni katlanabilir cihazlarını ana akım benimsemelerini sağlamak için öncekinden daha ucuza fiyatlandırmayı planladığını gösteriyor. Özellikle Galaxy Z Flip 2’nin makul rakamlarda satmasını bekliyor.

COVID-19 nedeniyle Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliği sanal olarak yapılacak ve yüz yüze etkinlik olmayacak. Etkinlik, Samsung’un web sitesinde ve YouTube’da canlı olarak yayınlanacak, böylece koltuğunuzdan kalkmadan izleyebilirsiniz.

11 Ağustos’taki resmi tanıtımının ardından Samsung, yeni katlanabilir cihazlarını ay sonuna kadar dünyanın önemli pazarlarının çoğunda satışa çıkarabilir.

Galaxy Z Fold 3’ün ekran altı kamera teknolojisine sahip ilk Samsung telefonu olabileceğine dair söylentiler var. Katlanabilir cihaz ayrıca S Pen ve S Pen Pro’yu da destekleyecek, ancak bunun için özel bir yuvası olmayacak.

Galaxy Watch 4, Galaxy Buds 2 ve Galaxy S21 FE Ayrıca Duyurulabilir

Samsung’un yeni katlanabilir cihazlarının yanı sıra Galaxy Watch 4’ü de tanıtması bekleniyor. Bu, Wear OS’nin Tizen ile birleştirilen yeni sürümünde çalışan ilk akıllı saat olacak.

Samsung, yaklaşan Unpacked etkinliğinde Galaxy Buds 2 ve Galaxy S21 FE’yi de tanıtabilir. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %