Samsung

Samsung, Galaxy Z Fold 3 için One UI 3.5 Geliştirmeye Başladı

Bilgiye göre, Samsung bu yılın ikinci yarısında yeni bir Galaxy Note serisi akıllı telefon yayınlamayacak, ancak önümüzdeki yıl için erteleyecek.

Bununla birlikte, şirket bu yıl Galaxy Note 21 serisini piyasaya sürmüyor, kesinlikle yeni nesil katlanabilir akıllı telefonlarını, muhtemelen Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2’yi piyasaya sürecek. Bu cihazlar geleceğin birçok teknolojisiyle donatılabilir ve önceki nesillere göre yükseltilebilir.

Beklenen Galaxy Unpacked’den hala birkaç ay uzak olmamıza rağmen, bir sonraki katlanabilir ürün hakkındaki sızıntılar ve söylentiler hızla yayılıyor. Şimdi yeni bilgiler, Galaxy Z Fold 3 ve Samsung’un firmware bölümünde gelecek planları hakkında önemli rakamları ortaya koyuyor.

Son bilgilere göre Samsung, Galaxy Z Fold 3 üretici yazılımını geliştirmeye başladı . Bununla birlikte, şirketin One UI 3.5’in bir parçası olacak birçok ikonik özelliği geliştirmek için hala bolca zamanı var ve bir sonraki katlanabilir Galaxy özel olarak önceden yüklenecek.

Galaxy Z Fold 3’ün SM-F926 model numarası olduğunu hatırlamakta fayda var. Bu arada, en az 256GB dahili depolama alanına sahip olacak. Ayrıca, telefonun selefine göre biraz daha küçük bir dışa dönük ekrana sahip olacağı söyleniyor.

Daha önceki raporlar, şirketin Galaxy Z Fold 3’ün pil kapasitesini S Pen desteği vermek için azalttığını gösteriyor. Şimdiye kadar, Samsung’un Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2’nin piyasaya çıkacağı bir sonraki Galaxy Unpacked’i resmen onaylamasını beklemeliyiz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %